İnanılmaz Aile 2

İnanılmaz Aile 2
Yönetmen:
Brad Bird
Başrol:Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell
Film Türü:Aile, Animasyon, Macera
Yapım:ABD 2018 (The Incredibles 2)
Vizyon Tarihi:24 Ağustos 2018
YazarOkur Puan:
7 / 10 | Oy: 156 | Yorum: 2
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

İnanılmaz Aile 2 filmi izle

İnanılmaz Aile 2 Konusu

Serinin ilk filmi vizyona girdiğinde büyük ilgi görmüş ve en fazla izlenen animasyon filmlerinden bir tanesi olmuştu. Fakat buna rağmen nedense yapımcılar filmi seri haline getirmedi ve sevenleri uzun yıllar ikinci filmi beklemek zorunda kaldı. Bekleyiş sona erdi ve sonunda İnanılmaz Aile 2 izleyenler ile buluşuyor.

Filmin yönetmenliğini Brad Bird yapıyor. Kendisi aynı zamanda filmin senaryosunu da yazdı. Filmin oyuncu kadrosunda ise ufak bir değişiklik var. Aileye sevimli bir bebek katılıyor ve süper güçleri ile oldukça etkiliyor.

İnanılmaz Aile 2 filminde artık gizlenmek zorunda kalan süper kahramanların tekrar gün yüzüne çıkma planı anlatılıyor. Geçmişte süper kahramanları destekleyen zengin ailenin oğlu süper kahramanların gizlenmesini içine sindiremiyor ve süper aile ile bir şekilde iletişime geçip süper kahramanları yeniden halkın gözünde sevdirmek için bir plan yapıyor. Elastik kadın da bunun için seçiliyor ve görev başlıyor. Bay İnanılmaz ise evin yeni üyesi olan bebek ile ilgilenmek zorunda kalıyor. Aile içinde bulundukları planın aslında bir tuzak olduğunu öğrendiğinde yeniden bir araya gelip dünyayı kurtarmaya çalışıyor.

İnanılmaz Aile 2 serinin ilk filmi gibi oldukça eğlenceli bir güzel. Animasyon filmlerini sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir film.

İnanılmaz Aile 2 Yönetmeni

Brad Bird

İnanılmaz Aile 2 Oyuncuları

Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell, Huck Milner, Catherine Keener, Bob Odenkirk, Samuel L. Jackson, Brad Bird

İnanılmaz Aile 2 Senaristi

İnanılmaz Aile 2 Yorumları

İnanılmaz Aile 2 Yorum yine çok güzel film yapmışlar ikinci için neden bu kadar beklediler bilmiyorum ama umarım üçüncü için beklemezler

31-01-2019 18:28 !!

İnanılmaz Aile 2 Yorum merhaba ben rana bu diziyi daha onceden seyreyettim biliyorum
bazi dizideki unululeri bilmiyorum

06-08-2019 20:35 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film