İtirazım Var

İtirazım Var
Yönetmen:
Onur Ünlü
Başrol:Serkan Keskin, Hazal Kaya, Büşra Pekin
Film Türü:Komedi, Dram, Polisiye, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2014
Vizyon Tarihi:18 Nisan 2014
YazarOkur Puan:
7.5 / 10 | Oy: 245 | Yorum: 10
Film Siteleri:IMDB: 8.2 • BeyazPerde: 8 • Sinemalar: 7.6
Hasılat:*


Oy Ver

7.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

İtirazım Var filmi izle

İtirazım Var Konusu

Leyla ile Mecnun kadrosu karşımıza yeni projeler ile çıkmaya devam ediyor ve İtirazım Var filmi de bu projelerden bir tanesi.

Filmin hikayesini aslında Sırrı Süreyya Önder yazdı. Hikayesini Onur Ünlü ile paylaşınca bundan güzel bir film çıkabileceğini düşündüler ve Onur Ünlü Sırrı Süreyya Önder’in hikayesinden yola çıkarak İtirazım Var filminin senaryosunu yazdı. Tabi yönetmen koltuğuna da kendi oturdu.

Filmin başkahramanı olan İmam’ı İsmail Abi olarak tanıdığımız usta oyuncu Serkan Keskin canlandırıyor. Kendi deyimi ile Onur Ünlü onu farklı kılıklara sokmaya devam ediyor. Ona dizilerden tanıdığımız Hazal Kaya, Büşra Pekin, Özgür Çevik, Serdar Orçin ve Öner Erkan eşlik ediyor. Leyla ile Mecnun ekibinden bir de Osman Sonant filmde yer alıyor.

İmam Selman Bulut hızlı geçen gençliğinden sonra imam olmuş ve kendini doğruluğa adamıştır. Fakat gençliğinden gelen farklılık imam mesleğine de biraz yansımız ve insanlar arasında farklı bir imam olarak dikkat çekmiştir. İmamlık ile huzur bulduğu hayatı bir gün işlenen cinayet ile tamamen değişir.

Çalıştığı camide bir cinayet işlenir fakat polis katili bulma konusunda pek istekli davranmaz. Adaletin yerine gelmeyeceğini düşünen imam da cinayeti kendi aydınlatmaya karar verir. Fakat bu o kadar da kolay değildir. İmam kendini bir anda bir dedektiflik macerasının içinde bulur ve imam olarak başına komik işler de gelir.

Onur Ünlü, Sen Aydınlatırsın Geceyi filmi ile sinema dünyasında oldukça bir fark yaratmıştı. Dram ve komediyi mükemmel harmanlamış ve büyük beğeni kazanmıştı. Şimdi aynı şeyi İtirazım Var filminde görüyoruz. Yine Onur Ünlü’ye özgü ince espriler ile izleyenler güldürülürken bir yandan da dramatik bir hikaye sunuyor.

İtirazım Var Yönetmeni

Onur Ünlü

İtirazım Var Oyuncuları

Serkan Keskin, Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Osman Sonant, Serdar Orçin, Umut Kurt, Özgür Çevik

İtirazım Var Senaristi

İtirazım Var Yorumları

İtirazım Var Yorum serkan keskin ile tanıştım mükemmel bir kişilik çok seviyorum kendisini oynadığı her filmi izlerim

16-04-2014 02:06 !!

İtirazım Var Yorum itirazım var süper benim de var

16-04-2014 10:16 !!

İtirazım Var Yorum onur ünlü filmi ile mükemmeldir serkan keskin de var fragmanı eğlenceliydi merak uyandırıyor

17-04-2014 00:40 !!

İtirazım Var Yorum tam onur ünlü filmi olmuş serkan abi güzel oynamış eğlenceli bir tip

18-04-2014 21:51 !!

İtirazım Var Yorum şahane film olmuş oyuncu kadrosu süper imam şahane keşke bizim caminin imamı da böyle olsa

24-04-2014 06:25 !!

İtirazım Var Yorum haha bu adamlar ne yaparsa yapsın ellerinde patlıyor leyla mecnun diye yediler kendilerini ne oy almış ne yorum çok güldüm

06-05-2014 20:29 !!

İtirazım Var Yorum Onur unlu projeleri mükemmeldir zaten herkes anlamaz zeka ve kültür seviyesinin yuksek olması lazim anlayabilmek için ben buyulu fenerdeki galaya gittim muhtesemdi herkese tavsiye ederim gidin görün ve hayatınıza renk katın ;-)

06-05-2014 22:20 !!

İtirazım Var Yorum Valla bu filmi beğenmeyenler donup kendilerine baskınlar onur unlu sair bir adam edebiyatçı çokta zeki bir adam eğer begenmiyorsaniz malliginizdan anlayamamissinizdir :-)

10-05-2014 21:25 !!

İtirazım Var Yorum off hala internete düşmedi ingiltere de yaşıyorum izlemek istiyorum artık şu filmi yaa bir türkiyede online izleme sitesi yapmadılar parası ne sie verelim ama izleyelim şu filmleri neden yapmıyorsunuz ücretli bir online izleme sitesi lütfen ama yaa lütfen

09-09-2014 03:21 !!

İtirazım Var Yorum filmin daha online izleme seçeneği eklenmedi çok izlemek istiyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum çok merak ediyorum yükleyin artık

03-10-2014 03:19 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film