Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı
Yönetmen:
Anthony Russo
Başrol:Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson
Film Türü:Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera
Yapım:Abd 2016 (Captain America: Civil War)
Vizyon Tarihi:6 Mayıs 2016
YazarOkur Puan:
7.5 / 10 | Oy: 329 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 8 • BeyazPerde: 9 • Sinemalar: 8.4
Hasılat:* (bütçe:$250.000.000)


Oy Ver

7.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi izle

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Konusu

Marvel’ın merakla beklenen filmi Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı sonunda izleyenler ile buluşuyor ve oldukça iddialı geliyor diyebiliriz.

Marvel Chris Evans ile toplam 9 filmlik Kaptan Amerika sözleşmesi yaptı ve bunları Yenilmezler ile birlikte bölerek sunacakları belliydi. Şimdiye kadar toplam iki Kaptan Amerika filmi ve iki tane de Yenilmezler filmi çekildi. İki tane Yenilmezler serisi final filmleri açıklandı zaten. Kahramanlar Savaşı da beklenen bir filmdi. Bu da demek oluyor ki Chris Evans Kaptan Amerika olarak iki yeni filmde daha karşımıza gelecek ve filmlerdeki artan kaliteyi gördükten sonra bu sayının artmasını da istiyoruz.

Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmi beklenen filmlerden bir tanesiydi. Marvel Yenilmezler serisi öncesinde süper kahramanları tek tek tanıtan filmlere imza attığında herkes Marvel dünyasının en önemli hikayelerinden biri olan Kahramanların Savaşı’nı de bir şekilde beyazperdeye aktaracağını biliyordu. Merak edilen ise hikayeyi nasıl ele alacaklarıydı. Çizgi romanda genel olarak kötü taraf Demir Adam’dı ve Kaptan Amerika Demir Adam’ın egosuna karşı savaş veriyordu. Fakat filmde konu biraz değişmiş gibi görünüyor. Kaptan Amerika’nın en iyi dostu olan fakat yollarının ayrılması ile tarihin en iyi ve acımasız katili haline gelen Kış Askeri kahramanların arasına giriyor. Böyle olunca da Kaptan Amerika takımı ve Demir Adam takımı karşı karşıya geliyor.

Hikayenin en sürpriz tarafı ise Örümcek Adam’ın de yeniden Marvel dünyasına geri dönmesi. Her ne kadar Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filminde kısa bir süre reklam amacı ile yer alsa da yine de süper kahraman dünyasının en sempatik kahramanını görmek güzel. Dahası Marvel yeni Örümcek Adam serisinde Demir Adam’ın de yer alacağını açıkladı. Bu da yeni bir süper kahraman takımının filmi anlamına geliyor.

Yenilmezler serisinde yer alan Hulk ve Thor dışındaki isimler filmde yer alıyor. Zaten bu ikili güç olarak tüm kahramanlardan üstün olması bu tarz bir savaşta pek adil olmazdı. Her ne kadar Demir Adam da güç olarak istendiğinde baya güçlü olsa da denklik sağlamak için Demir Adam serilerinde güç farkını bu filme pek yansıtmamışlar. Özellikle Demir Adam 3 filminde kendisine neredeyse bir ordu kurabildiği görünen Tony Stark’ın bunu bu kez kullanmaması güç dengesi sağlıyor.

Bunlar dışında en dikkat çeken yenilik ise T-Challa yani Siyah Panter’in seriye dahil olması. Dahası Marvel Black Panther’in de ayrı filmini çekeceğini açıkladı. Marvel gerçekten süper kahramanlarını mükemmel pazarlamaya başladı ve Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı da bunlar arasında en iyi filmlerden bir tanesi.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Yönetmeni

Anthony Russo

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Oyuncuları

Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Kerry Condon

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Senaristi

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Yorumları

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Yorum mükemmel bir film kaptan amerika ve demir adam arasında gibi duruyor ama o kısım son 10 dakika onun dışında yan karakterler mükemmel karınca adam, örümcek adam ve panter adam filmi götürüyor resmen kaptan amerikanın takımı daha planlı demir adamınkinler ise dağınık vision zaten karışmıyor ne zaman demir adamın takımı yenecek gibi olsa o kız devreye giriyor sonda zaten demir adam kaptan amerika ile kış askerini fena dağıtıyor ama kaptan amerikaya zarar veremediği için kaybediyor mükemmel film arkadaşlar mutlaka izleyin

11-05-2016 22:53 !!

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Yorum sonuç maç berabere bitti özeti bu kara kaplan dışındakiler boş filmde bir de karınca adam çok komik ama o da sonda geliyor bir de sırf berabere bitirmek için demir adamın bütün özelliklerini almışlar bir zırh kalmış

07-10-2016 20:44 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film