Kaptan Fantastik

Kaptan Fantastik
Yönetmen:
Matt Ross
Başrol:Viggo Mortensen, Frank Langella, George Mackay
Film Türü:Dram, Komedi
Yapım:Abd 2016 (Captain Fantastic)
Vizyon Tarihi:11 Kasım 2016
YazarOkur Puan:
7.5 / 10 | Oy: 178 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 7.9 • BeyazPerde: 7.2 • Sinemalar: 8.3
Hasılat:*


Oy Ver

7.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kaptan Fantastik filmi izle

Kaptan Fantastik Konusu

Kaptan Fantastik son zamanlarda izleyebileceğiniz en garip filmlerden bir tanesi. Özellikle çocuklu bir aile iseniz filmi izlemek çocuk yetiştirmeye dair çok ilginç bilgiler sunacaktır.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Matt Ross yapıyor. Filmin başrolünde ise Viggo Mortensen var. Fakat onu tanımak gerçekten zor. Yüzüklerin Efendisi’nde izlediğimiz Aragorn’un yerini sanki çok farklı biri almış gibi. Zaten filmin sonuna doğru sakallını kestiğinde tanıyabiliyorsunuz.

Filmin ana karakteri Ben yıllar önce karısı ile ormanın içinde gizemli bir hayata başlar ve bu şekilde 6 tane çocukları olur. Şehirden uzakta tamamen doğa ile yüz yüze olan bu yeni hayat onlara farklı bir huzur getirmiştir. Fakat Ben’in karısı Leslie intihar eder ve ailenin huzuru bir anda bozulur. Leslie’nin ailesi kızlarının ölümünden Ben’in orman hayatı yaşamasını sorumlu tutar ve onu cenazede görmek istemezler. Fakat çocukların ısrarı üzerine aile orman hayatından çıkıp cenaze için yola koyulur. Annelerinin cenazelerine geldiklerinde ise annelerinin hayal ettiği gibi bir cenaze töreni gerçekleşmediğini görürler. Bunun üzerine annelerinin son isteğini gerçekleştirmek için harekete geçerler fakat gerçek dünya ile de yüzleşmek zorunda kalırlar.

Kaptan Fantastik konusu ile gerçekten dikkat çekici bir film. Bir babanın çocuklarını orman içinde nasıl bilgili ve güçlü yetiştirdiğini görüyorsunuz. Dahası kendi aralarında kesinlikle yalan söylenmiyor ve çocukların her soru gerçeklik ile cevaplanıyor. Bunlara ailelerin en korktuğu sorular da dahil. Bu şekilde bir yaşamın çocukların üzerindeki etkisini de görebiliyorsunuz. Bu yüzden özellikle çocuklu aileler için izlenmesi gereken bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Kaptan Fantastik Yönetmeni

Matt Ross

Kaptan Fantastik Oyuncuları

Viggo Mortensen, Frank Langella, George Mackay, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks, Charlie Shotwell

Kaptan Fantastik Senaristi

Kaptan Fantastik Yorumları

Kaptan Fantastik Yorum izlediğim en saçma filmlerden bir tanesi nasıl bir baba anlamadım bilgi sınavı yapması kadar saçma birşey yok ormanda yaşıyorlar çocukların hiçbirşeyden haberi yok ama çok zeki gibi gösteriyorlar herşey tahmin edildiği gibi oluyor kız çatıya çıktığında düşecek dedim düştü çocuğun kız ile olan muhabbeti ise komedi ötesi saçmalık o kadar okuyor kızla nasıl konuşulacağını mı okumamış

13-11-2016 21:28 !!

Kaptan Fantastik Yorum film çok güzel mükemmel mesajlar veriyor felsefi yanı ağır basıyor

18-11-2016 22:45 !!

Kaptan Fantastik Yorum çok güzel bir film

20-11-2016 20:56 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film