Karayel Poyraz

Karayel Poyraz
Yönetmen:
Levent İnanır
Başrol:Emre Gülcan, Buket Gümüş, Birtan Sinan
Film Türü:Dram, Müzikal, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2011
Vizyon Tarihi:4 Eylül 2015
YazarOkur Puan:
3.9 / 10 | Oy: 170 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 2.9 • BeyazPerde: 3 • Sinemalar: 2.2
Hasılat:*


Oy Ver

3.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Berbat

Yorum Yaz

Karayel Poyraz filmi izle

Karayel Poyraz Konusu

Yönetmen Levent İnanır iyi bir yönetmen olmasına rağmen nedense onu pek göremiyoruz. Bir zamanların kaliteli yapımı Körebe filmine imza atan ve sonra ortadan kaybolan yönetmen şimdi Karayel Poyraz filmi ile geri dönüyor.

Yönetmen, Yıldırım Beyazıt ile birlikte senaryosunu yazdığı filmin başrollerinde Hikmet Karagöz, Yüksel Arıcı ve Numan Çakır’a yer verdi.

Karayel Poyraz aslında iki farklı konuya yer veriyor. Birincisi günümüzde çok alışık olduğumuz başarılı müzik gruplarının basit nedenler ile bölünmelerine ve ikinci olarak da para ile değerler arasında yaşanan ikilemlere.

Müzik tutkunu bir arkadaş grubu ideallerinin peşinden giderler ve güzel bir müzik grubu kurarlar. Zamanla adlarını duyururlar fakat değerleri çerçevesinde müzik yapıp yerlerinde mi sayacaklardır yoksa piyasanın hoşuna gidecek tarzda bir şeyler ile parayı bulacaklar mıdır. Bunun tartışmalarını yaşarken yolları ayrı düşer ve herkes kendi yoluna gider. Yıllar sonra ölüm döşeğindeki arkadaşlarını kurtarabilmek için yeniden bir araya gelirler ve en iyi yaptıkları şeyi yaparlar.

Karayel Poyraz filmi sinemaseverlere müzikal tarzda bir dram filmi sunuyor. Oyuncu kadrosunda ünlü sarkıcı Soner Arıca’yı da bulunduran film bir taraftan müzikleri ile sizi etkilerken aynı zamanda duygularınızın şiddetini de oldukça arttırıyor.

Karayel Poyraz Yönetmeni

Levent İnanır

Karayel Poyraz Oyuncuları

Emre Gülcan, Buket Gümüş, Birtan Sinan

Karayel Poyraz Senaristi

Karayel Poyraz Yorumları

Karayel Poyraz Yorum ne zaman vizyona giriyor bilen var mı izlemek istiyorum bu filmi çok merak ediyorum

23-04-2013 22:35 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film