Karınca Kapanı

Karınca Kapanı
Yönetmen:
Fırat Tanış
Başrol:Fırat Tanış, Neslihan Yeldan, Bahtiyar Engin
Film Türü:Gerilim, Suç, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2014
Vizyon Tarihi:9 Mayıs 2014
YazarOkur Puan:
5.5 / 10 | Oy: 185 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6.8 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 6.3
Hasılat:*


Oy Ver

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Karınca Kapanı filmi izle

Karınca Kapanı Konusu

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin sahibinin karısı kocasının tutucu tavrından ve umursamazlığından bıkmıştır. Kocasından kurtulmanın yollarını ararken yolu mafya babası olan Galip ile kesişir. Kadın kocasının ortadan kaldırılması için Galip ile anlaşır.

Galip zeki ve acımasız bir mafya babasıdır. Münevver hanımın isteği ile eline büyük bir fırsat geçmiştir. Münevver hanımın kocasından intikam almak için mükemmel bir plan yapar fakat plan sadece onunla sınırlı değildir.

Mükemmel bir oyuncu olan Fırat Tanış’ı Geniş Aile dizisindeki Koyu Bilal karakteri ile tanımıştık. Kötü karakter olmasına rağmen herkesin büyük beğenisini kazanmıştı. Beyaz Melek, Vay Arkadaş gibi filmler yer alan ünlü oyuncuyu en son Sürgün İnek filminde izlemiştik. Ünlü oyuncu kariyerini bir adım daha ileri götürüyor ve bu kez karşımıza başrolünde de yer aldığı Karınca Kapanı filminin yönetmeni olarak geliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Eşref Kolçak gibi usta isimler var. Televizyon dünyasının sevilen ismi Mesut Yar da filmde yer alıyor.

Karınca Kapanı filmi izleyenlere gerilim dolu bir hikaye sunuyor. Alışıla gelmiş dram ve mafya filmlerinden farklı olarak izleyenleri etkileyici bir hesaplaşma bekliyor.

Karınca Kapanı Yönetmeni

Fırat Tanış

Karınca Kapanı Oyuncuları

Fırat Tanış, Neslihan Yeldan, Bahtiyar Engin, Emre Kınay, Volga Sorgu Tekinoğlu, Eşref Kolçak, Mesut Yar, Cüneyt Uzunlar

Karınca Kapanı Senaristi

Karınca Kapanı Yorumları

Karınca Kapanı Yorum adamın tipi yetiyor kötü adam olmak için

06-05-2014 20:30 !!

Karınca Kapanı Yorum haftasonu izleyeceğim bakalım

09-05-2014 03:31 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film