Kelebek

Kelebek
Yönetmen:
Cihan Taşkın
Başrol:Ghassan Massoud, Deniz Bolışık, Caner Cindoruk
Film Türü:Savaş
Yapım:Türkiye 2009
Vizyon Tarihi:1 Mayıs 2009
YazarOkur Puan:
6.2 / 10 | Oy: 185 | Yorum: 8
Film Siteleri:BeyazPerde: 7
Hasılat:*


Oy Ver

6.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kelebek filmi izle

Kelebek Konusu

Kelebek
 
11 Eylül olayları dünya tarihine yazılmıştır ve zaman geçtikçe daha bu konuda birçok sinema yapılacağından kuşku yok. Bunlar türk versiyonu ise Kelebek filmi. Fakat tek bir farkla, herkes gibi o günü konu almaktansa o günün başını anlatıyor.
 
Kelebek filminde benim en çok dikkatimi çeken Ghassan Massoud. Kurtlar Vadisi Irak filmindeki rolü ile açıkçası benim çok dikkatimi çekmişti. Açıkçası onu başka bir filmde de benzer bir rol ile görmek güzel. Diğer dikkat çeken kişi ise Sümer Tilmaç. Onu tanımayan ve sevmeyek yok zaten. Caner Cindoruk, Deniz Bolışık gibi isimler de oyuncu kadrosunda bulunuyor.
 
Kelebek filminin konusu 11 Eylül olaylarından çok daha önce yaşananları anlatıyor. Afganistan'da başlayan iş savaş ve bu savaşta çekilen acıları dindirmek ve insani yardımda bulunmak amacı ile afganistan'a gitmesi. Burda yaşadıkları ve bundan 5 yıl sonra tüm dünyanın yaşayacağı bir olaya nasıl gidildiği.
 
Kelebek filmi gerçekten senaryosu ile dikkat çekiyor. 11 Eylül olayları ile ilgili daha önce filmler çekilmişti fakat ilk defa bu kadar geri gidip olayların temeli anlatılıyor. Bunun bir türk yapımı olması da diğer dikkat çeken nokta. İyi Seyirler...

Kelebek Yönetmeni

Cihan Taşkın

Kelebek Oyuncuları

Ghassan Massoud, Deniz Bolışık, Caner Cindoruk

Kelebek Senaristi

Kelebek Yorumları

Kelebek Yorum farklı bir filme benziyor

26-04-2009 09:12 !!

Kelebek Yorum türkler gene güzel düşünmüş fakat çok eskiye gitmiş bir film ve kaliteden yoksun daha çok söylemleri ile dikkat çekiyor afganistanda bir kelebek kanat çırpsa fırtına koparmış ama biz o fırtınayı kopartmak yerine kanatlarımız ile fırtınaya karşı koyacağız gibi söylemler içi boş bir film bence

27-04-2009 20:56 !!

Kelebek Yorum film nerde çekildi bilen var mı afkanistandamı yoksa türkiyede mi?

29-04-2009 23:29 !!

Kelebek Yorum ŞİMDİYE KADAR İZLEDİĞİM FİLMLERİN İÇİNDE GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL BİR ANLATIMA SAHİP ÇOOK GÜZEL BİR FİLM MUTLAKA İZLENMELİ!!!!!

11-05-2009 11:28 !!

Kelebek Yorum Takdire şayan bir film olmuş, emeği geçen herkesi kutlarım.

11-05-2009 22:43 !!

Kelebek Yorum çok etkileyici bir film. sesi duyulmamış bi film.izlenmeye değer bi film.çoğu seylerin farkına varıyor insan.filmi beğenmeyen anlamamıştır.tabi belli bi kapasiten olması lazım anlamak için ;)

30-08-2010 12:47 !!

Kelebek Yorum utanmasalar saldırıyı türkler yaptı dedirteceklermiş!amerikayı ve birçok ülkeyi yöneten siyonistlerin yapmış olduğu bu göstermelik kılıfta müslümanlığı aşağılamanın bir yeri yoktur. saldırıyı yaptığı öne sürülen 11 kişiden yani uçakta olduğu söylenen 11 teröristten(!) 9 u hala yaşıyor vede uçakta yoktular! bir uçağın çarpmasıyla yıkılamayacak bina olan ikiz kuleler inşası yapımında x ışını ile yani kontrollü atom bombasıyla yıkılmıştır oluşan tozun sebebi de budur! ki amerikada yıkılamayacak bina yapmak yasaktı inşaat başlamadan yıkım projeside verimelidir! petrol v.b. doğal kaynakların rezervlerini elinde tutup dünyayı yönetmeye çalışan elit siyonistler bizlere de kendimizi dinimizi aşağılatan bir film çektirmişler, yapımda ve yayımda emeği geçenler ahirette karşılığını bulacaklardır çünki Hak Yerini Bulur!

16-08-2011 21:57 !!

Kelebek Yorum iyiydi

24-03-2012 23:17 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film