Kızkaçıran

Kızkaçıran
Yönetmen:
Korhan Uğur
Başrol:Atıf Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Aydan Burhan
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:8 Nisan 2016
YazarOkur Puan:
5.7 / 10 | Oy: 306 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5.1 • BeyazPerde: 7 • Sinemalar: 4.6
Hasılat:*


Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kızkaçıran filmi izle

Kızkaçıran Konusu

Çılgın bir aşığın düğünden kız karcıma hikayesini anlatan Kızkaçıran filmi izleyenlere eğlenceli bir komedi filmi sunuyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Sağ Salim filminin senaristlerinden bir tanesi olan Korhan Uğur yapıyor. Filmin başrollerinde ise Deli Dumrul, Hop Dedik ve Panzehir filmlerinden hatırladığımız Atıf Emir Benderlioğlu ve güzel yıldız Ceren Benderlioğlu yer alıyor.

Ahmet Gül’e deliler gibi aşıktır fakat Gül başkası ile evlenmek üzeredir. Bunun üzerine Ahmet, Gül’ü kaçırmaya karar ve bunun için de en uygun zaman olarak düğün gününü seçer. Ahmet bir çılgınlık yapar ve Gül’ü düğünden kaçırır fakat yanlışlıkla damadı da gelin ile birlikte kaçırır. Tabi bu da işleri oldukça karıştırır. Ahmet planını buna rağmen uygulamaya koyar fakat işler hep ters gider.

Kızkaçıran sinemaseverlere Sağ Salim tarzında eğlenceli bir hikaye sunuyor. Komik maceraların yaşandığı filmin sinemada beğeni toplaması bekleniyor.

Kızkaçıran Yönetmeni

Korhan Uğur

Kızkaçıran Oyuncuları

Atıf Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Aydan Burhan, Yüksel Ünal, Erol Aksoy, Kyamran Agabalaev, Ergun Kuyucu, Mehmet Kurt

Kızkaçıran Senaristi

Kızkaçıran Yorumları

Kızkaçıran Yorum guzel ilk yorum hl

08-04-2016 16:12 !!

Kızkaçıran Yorum piyasadaki pek çok türk komedi filmine göre skeçten öte kendi dili olan bir film izledim. emeği geçenlerin eline sağlık.

17-04-2016 21:34 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film