Korkacak Bi'şey Yok

Korkacak Bi'şey Yok
Yönetmen:
Burak Donay
Başrol:Burak Aydın, Ahu Seda, Alkım Çetin
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:15 Eylül 2017
YazarOkur Puan:
5.3 / 10 | Oy: 37 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Korkacak Bi'şey Yok filmi izle

Korkacak Bi'şey Yok Konusu

Korkacak Bi’şey Yok sinema filmi, komedi filmleri arasında pek çok kült sinema filmine gönderme yaparak insanın gülümsemesini başarıyla sağlamış bir işe imza atıyor. Klişelerin ve Dünya korku sinemasında yapılan pek çok tekniğin parodisini bu yapımda görebiliyoruz.

Korkacak Bi’şey Yok filminin yönetmen koltuğunda Burak Donay bulunuyor. Senaryo ise Serhat Özev imzasını taşıyor. Sinema filmi ise gerek mottosu gerekse sloganları ile gişeye iddialı giriş yapan filmlerden. Korku filmlerini genel olarak iğneleyen filmde, korku filmlerine yılın en büyük komedi uyarlaması yorumunu getireceklerini kamuoyuyla paylaşmaktan çekinmiyorlar.

Korkacak Bi’şey Yok filminin konusu ise Seko adlı uyanık ve şanssız karakterimizin başından geçenleri ve mafya ile sorunlarının arasında sıkışıp kalmışlığını konu alıyor. Dedesinin nasihatleri ise onu Trakya’nın samimi ve komik doğal yaşantısının içine doğru çekmeye başlıyor. Seko’nun başına gelenler ve arkadaşlarını sürüklediği kahkaha dolu bu macera yaz aylarında komedi izleyicilerinin ilgisini bekliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Hatice Yıldız, Yüksel Molla, başarılı performansıyla dikkat çeken Burak Aydın ve Ahu Seda gibi değerli isimler bulunuyor. GSA film stüdyolarının eseri olan filmde komedi ve korku ögelerini bulabilirken, ironi ve eleştirel sinema külliyatımıza da bir yeni eser bu hafta vizyona girerek izleyiciyle buluşuyor.

Korkacak Bi'şey Yok Yönetmeni

Burak Donay

Korkacak Bi'şey Yok Oyuncuları

Burak Aydın, Ahu Seda, Alkım Çetin, Neslihan Şen, Rukiye Gül, Eda Karagedik, Özgür Esat Şentürk, Gökhan Koç

Korkacak Bi'şey Yok Senaristi

Korkacak Bi'şey Yok Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film