Kötü Komşular 2

Kötü Komşular 2
Yönetmen:
Nicholas Stoller
Başrol:Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Efron
Film Türü:Komedi
Yapım:Abd 2016 (Neighbors 2: Sorority Rising)
Vizyon Tarihi:13 Mayıs 2016
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 270 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 5.8 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 6.5
Hasılat:* (bütçe:$35.000.000)


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kötü Komşular 2 filmi izle

Kötü Komşular 2 Konusu

Serinin ilk filmi ile büyük beğeni toplayan Kötü Komşular izleyenleri yine amansız bir mücadelenin içine sokuyor fakat bu kez karşı tarafı kızlar oluşturuyor.

Kötü Komşular 2 filmin yönetmenliğini yine Nicholas Stoller yapıyor. Filmin başrollerinde ilk filmde olduğu gibi Seth Rogen, Zac Efron ve Rose Byrne yer alıyor. Kadroya yeni katılan ve karşı tarafın liderliğini yapan ise son zamanlarda adını oldukça söz ettiren Chloe Grace Moretz de filmde yer alan diğer bir isim.

İlk filmde bebek sahibi olan ve bu yüzden genç komşuları ile amansız bir mücadelenin içine giren Mac ve Kelly bu savaştan zafer ile ayrılmış ve huzurlu hayatlarına kavuşmuşturlar. Şimdi ise ikinci bebeklerini beklemektedirler ve bu yüzden daha büyük bir eve taşınmak isterler. Evlerini satışa çıkartırlar fakat tam bu sırada yan evlerine bir kız grubu taşınır. Yine çılgın partiler yapmaları nedeni ile evi satmak pek mümkün değildir. Bunun üzerine Mac ve Kelly yeni bir mücadelenin içine girerler ve bu kez kendilerine yardım etmeleri için ilk filmde mücadele ettikleri Teddy’yi getirirler.

Kötü Komşular 2 filmi yine oldukça eğlenceli bir hikaye sunuyor. Farklı olarak bu kez kızlarla mücadele ediyorlar ve o yüzden açık sahneler de oldukça fazla.

Kötü Komşular 2 Yönetmeni

Nicholas Stoller

Kötü Komşular 2 Oyuncuları

Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Efron, Chloë Grace Moretz, Kiersey Clemons, Selena Gomez, Dave Franco, Lisa Kudrow

Kötü Komşular 2 Senaristi

Kötü Komşular 2 Yorumları

Kötü Komşular 2 Yorum fena filmde değil ama ilki kadar güzel değil çoğu yerde kendilerini tekrar etmişler zaten yeni denilecek pek birşey yok kızların çıplak yanlarına odaklanmışlar

28-05-2016 01:11 !!

Kötü Komşular 2 Yorum sıradan bir komedi filmi daha çok vücut gösterisine dönüşmüş bir tarafta yakışıklı çocuk diğer tarafta kızlar pek hoşuma gitmedi

03-11-2016 21:58 !!

Kötü Komşular 2 Yorum ilgi güzel filmdi bu çok itici olmuş milletin yanında sevgilisi oluyor

11-11-2016 20:27 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film