Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi
Yönetmen:
Guy Ritchie
Başrol:Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law
Film Türü:Aksiyon, Macera, Fantastik, Savaş
Yapım:ABD 2017 (King Arthur: Legend Of The Sword)
Vizyon Tarihi:12 Mayıs 2017
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 139 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 6.9 • BeyazPerde: 7.6
Hasılat:* (bütçe:$175.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi izle

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Konusu

Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi dev bütçesi ve 3d seçeneğiyle geleneksel Arthur’un kılıcı efsanesini tekrar yaşatmak için geliyor. Sherlock Holmes filmlerinin yönetmen koltuğuna oturmuş efsanevi yönetmen Guy Ritchie bu destanın da hakkını başarıyla veriyor.

Gözleri önünde kral olan babası öldüren Arthur’un kılıcın yeniden sahibi olmasıyla; hem geçmişle hem de kralla olan mücadelesi konu alınıyor. Bildiğimiz taşın içerisinden kılıcı çekme efsanesi modern sinema teknolojisiyle daha da göz alıcı hale gelmiş durumda. Aksiyon ve macera sahneleriyle Arthur’un bu hiçlikten gelen kahramanlığıyla etkileyici bir film bizleri bekliyor.

Guy Ritchie yönetmen koltuğunda otururken Joby Herald, Guy Ritchie ve Lionel Wigram senaryoda destansı bir çalışma çıkarmışlar. Oscar ödüllü Akiva Goldsman filmin yapımcılarından en öne çıkan isimlerden bir tanesi. Gladyatör filminden tanıyacağımız, John Methieson da görüntü yönetmenliği koltuğunda oturuyor. Film yapım kadrosu tam anlamıyla Oscar kadrosu desek yeridir. Şimdiden Sherlock Holmes filmlerinin referansıyla izleyicide büyük bir beklenti var.

Oyuncu kadrosuna geçerken heyecanlanmamak elde değil. Arthur’un öldürülen babasını(Kral Uther Pendrago) Star Trek’ten hatırladığımız Eric Bana canlandırıyor. Arthur başrolünü, Excalibur peşinde yaşanan serüveni, Charlie Hunnam başarıyla izleyiciye aktarıyor. Jude Law, Astrid Berges – Frisbey, Djimon Hounsou gibi pek çok değerli isim filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Warner Bros etiketiyle çıkan film haftanın en dev bütçeli filmi. 3D seçeneğiyle de izleyiciyle buluşacak Kral Arthur Kılıç Efsanesi, bu yılın en iddialı yapımlarından bir tanesi.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Yönetmeni

Guy Ritchie

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Oyuncuları

Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law, Djimon Hounsou, Eric Bana, Aidan Gillen, Katie McGrath, Freddie Fox

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Senaristi

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Yorumları

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Yorum adamın oyunculuğu çok kötü pasific savaşı filminde de kötüydü yüz hep aynı değişmiyor

16-05-2017 21:00 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film