Kubilay

Kubilay
Yönetmen:
Ahmet Faik Akıncı
Başrol:Ünsal Emre, Özcan Varaylı, Arda Kural
Film Türü:Savaş, Dram
Yapım:Türkiye 2010
Vizyon Tarihi:29 Ekim 2010
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 232 | Yorum: 6
Film Siteleri:BeyazPerde: 5
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kubilay filmi izle

Kubilay Konusu

Menemen olaylarını ve Kubilay'ın nasıl şehit edildiğini anlatan Kubilay filmi tarihe ışık tutan bir yapım olarak dikkat çekiyor.
 
Kubilay filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Faik Ahmet Akıncı yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Arda Kural, Selahattin Taşdöğen, Özcan Varaylı, Ünsal Emre gibi usta isimler var.
 
Kubilay filminin konusu Menemen olayları ve Kubilay'ın şehit edilmesi. Menemen olaylarının nasıl başladığını, Kubilay'ın olayları kan dökülmeden nasıl çözmeye çalıştığını, nasıl yakalanıp kafasının kesildiğini ve sonrasını açık bir şekilde sinema severlere anlatıyor.
 
İyi Seyirler...

Kubilay Yönetmeni

Ahmet Faik Akıncı

Kubilay Oyuncuları

Ünsal Emre, Özcan Varaylı, Arda Kural

Kubilay Senaristi

Kubilay Yorumları

Kubilay Yorum ibretlik bir film mutlaka izleyin

27-10-2010 20:19 !!

Kubilay Yorum bu da hükümete kapak olsun hala bu şeyhleri yüceltenler görsün izlesin

27-10-2010 20:20 !!

Kubilay Yorum filmi izledik..ben 50 yaşında müslüman ve cumhuriyetçi bir kadınım,bir anneyim,bir insanım herşeden önce..dinimize bu kadar saldırılımaz! islamiyetle cumhuriyetle yaşamamızı öğrenmemiz gerek artık!bu ikisi birbirinden ayrı kavramar değil ki çatışsın.her ikisini de en doğru ve layığı ile yaşadıktan sonra huzurdan başka bir şey gelmez memleketimize..dinizmizi bilmeyenlerin dinimizle bu kadar uğraşmaktaki amaçları nedir?hem dinizmize,hem vatanımıza,hem insanlığımıza,hem de cumhuriyetimize bizler sahip çıkmalıyız.olayları bu kadar farklı anlatmak,eksik anlatmak,sadece dinimize küfür amaçlı anlatmak da neyin nesi oluyor!

31-10-2010 15:05 !!

Kubilay Yorum olay gerçek hanım teyzem

04-11-2010 14:16 !!

Kubilay Yorum film hakikaten izlenmesi gereken bir film.yüreğim yandı filmi izlerken,Arda Kural oynamış başrolü iyi de canlandırmış.müzikler çok duygusaldı,özellikle bi kaç sahnede gözyaşım sel oldu aktı.

10-11-2010 03:20 !!

Kubilay Yorum Bütün noksanlarına rağmen bu filmin yapılmış olmsı çok önemli.Kubilay güzel canlandırılmış,sahte mehdiyi oynayan oyuncu da çok başarılıydı kaptırmış kendini rolüne.Müzikler konusuna katılıyorum tüylerim diken diken izledim bi çok sahneyi ben de,çok görkemli ve içliydi.

17-11-2010 17:20 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film