Küçük Karmaşa

Küçük Karmaşa
Yönetmen:
Alan Rickman
Başrol:Kate Winslet, Matthias Schoenaerts, Alan Rickman
Film Türü:Komedi, Romantik Komedi, Romantik
Yapım:İngiltere 2015 (A Little Chaos)
Vizyon Tarihi:12 Haziran 2015
YazarOkur Puan:
5.7 / 10 | Oy: 232 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6.4 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 5.3
Hasılat:49.000 TL - izleyici: 3.000


Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Küçük Karmaşa filmi izle

Küçük Karmaşa Konusu

Dram, komedi ve romantik kategorilerinde yer alan Küçük Karmaşa, yer yer mizah içeren sahneleri ile Aşk ve Romantizm kokulu bir seyir vaat ediyor. Bir dönemi hassasiyetle günümüze taşıyan film, vizyon için gün saymaya devam ediyor.

Alan Rickman’ın ikinci yönetmenlik denemesi olan filmin senaryosunu, Allison Deegan kaleme almıştır. Yapımcılığını ise Andrea Calderwood ve Gail Ergan’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda; yakında vizyona girmeye hazırlanan Steve Jobs, Kuralsız, Uyumsuz, Çatlak Film gibi yapıtlarda sayısız karakterlere bürünmüş Kate Winstel, Aşk Uğruna, Daire ve Kirli Para gibi filmleriyle tanınan yakışıklı oyuncu Matthias Schoenaert, Alan Rickman, Stanley Tucci, Helen McCrory ve Jennifer Ehle gibi isimler yer alıyor.

İngiltere yapımlı film, inşaat halindeki Versay Sarayı’nın bahçelerini kurmakla görevlendirilen bir bayan mimarın hikâyesini konu edinen bir dönem filmidir. İşe alınan Sabine De Barra, kendine has tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplar. Genç ve güzel mimar rakiplerine karşı direnip zorlukların üstesinden gelmeyi başararak, kralın kardeşinin gözüne girmeyi başarır. Bir yandan da baş Mimar La Notre ile arasındaki ilişki farklı bir boyut kazanır.

Özellikle Harry Potter filminin Profesör Severus Snape karakteri ile tanınan Alan Rickman’ın filmi olması ile birlikte konusu ile de oldukça ilgi uyandıran Küçük Karmaşa filmi, dramatik yapısını mizah ile renklendirerek damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor.

Küçük Karmaşa Yönetmeni

Alan Rickman

Küçük Karmaşa Oyuncuları

Kate Winslet(Sabine De Barra), Matthias Schoenaerts(André Le Nôtre), Alan Rickman(King Louis XIV), Stanley Tucci(Duke Philippe d'Orleans), Helen McCrory(Madame Le Nôtre), Steven Waddington(Duras), Jennifer Ehle(Madame De Montespan), Danny We

Küçük Karmaşa Senaristi

Küçük Karmaşa Yorumları

Küçük Karmaşa Yorum sözde romantik ama çok sıkıcı izlerken uyuya kalıyor insan

16-06-2015 21:14 !!

Küçük Karmaşa Yorum sırf kate winslet için izledim izlediğime de pişman oldum komik yanı yok pek de romantik sayılmaz

28-07-2015 21:32 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film