Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3
Yönetmen:
Jennifer Yuh
Başrol:Jack Black, Dustin Hoffman, Kate Hudson
Film Türü:Aile, Animasyon, Komedi
Yapım:Abd 2016
Vizyon Tarihi:18 Mart 2016
YazarOkur Puan:
7.4 / 10 | Oy: 272 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7.2 • BeyazPerde: 7.8 • Sinemalar: 8
Hasılat:* (bütçe:$145.000.000)


Oy Ver

7.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kung Fu Panda 3 filmi izle

Kung Fu Panda 3 Konusu

Kung Fu Panda serisi kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam ediyor ve Kung Fu Panda 3 filmi izleyenleri bu kez Panda cennetine götürüyor.

Po ünlü olmanın keyfini sürerken ustası ona imkansız bir görev verir. Artık öğrenci değil, usta olmuştur ve bu yüzden Kung Fu sanatını öğretmesi gerekmektedir. Fakat Po daha sahip olduğu gücün kontrol altında olduğuna inanmamaktadır ve bu yüzden ustalık işini yine eline yüzüne bulaştırır.

Tam bu sırada gizemli bir Panda çıkar ve ne şans ki bu Panda yıllar önce kaybolan oğlunu aramaktadır. Po ile karşılıklı bir sohbetten sonra anca baba oğul olduklarının farkına varırlar. Yeni babasını bulan Po büyük sevinç yaşar. Tam bu sırada diğer dünyadan çıkıp gelen Kai tüm Kung Fu ustalarını esir almaya başlar. Onu durdurmanın tek yolu Pandaların gizemli tekniğini öğrenmektir. Bunun üzerine Po Pandaların yaşadığı gizemli yere gider. Burada birçok panda ile güzel vakit geçirmeye başlar fakat Kai de git gide hedefine yaklaşmaktadır. Po pandaların hiç birinin gizemli tekniği bilmediği öğrenince geriye yapacak tek bir şey kalır. Pandaların kendilerini koruyabilmesi için Po onlara Kung Fu öğretir. Kai ile yüzleşme zamanı geldiğinde tüm yeteneklerini ve ölümcül darbesini kullanır fakat tek sorun Kai zaten bir ölüdür ve bu yüzden Po’nun teknikleri onun üzerine işe yaramaz. Bunun üzerine Po yapması gereken özveriyi yapmaya karar verir.

Kung Fu Panda serisini güzel yapan pandanın sempatikliğiydi. Kung Fu Panda 3 filminde şimdi çok fazla sayıda sevimli panda var ve en güzeli bebek pandaların şirinliği. Bu da filmi ayrı bir güzel hale getiriyor. Filmin senaryosu da oldukça güzel yazılmış. İlk filmde geçen hikayeye güzel bir bağlama yapılmış ve filmde geçen Panda tekniği ile filmin sonu mükemmel harmanlanmış. Hem animasyon hem de komedi filmi sevenler için mükemmel bir film.

Kung Fu Panda 3 Yönetmeni

Jennifer Yuh

Kung Fu Panda 3 Oyuncuları

Jack Black, Dustin Hoffman, Kate Hudson

Kung Fu Panda 3 Senaristi

Kung Fu Panda 3 Yorumları

Kung Fu Panda 3 Yorum pandalar yine çok sempatik ki ilk iki filmin baya dışına çıkmış resmen yepyeni bir film yapmışlar tamamen pandalara odaklanmışlar izlemeye değer bir film

20-03-2016 00:56 !!

Kung Fu Panda 3 Yorum çok güzel bir film komedi dozajı düşük ama pandaların hepsi çok eğlenceliydi

12-04-2016 00:02 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film