Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit
Yönetmen:
Roland Emmerich
Başrol:Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Maika Monroe
Film Türü:Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Savaş, Uzay
Yapım:Abd 2016 (Independence Day: Resurgence)
Vizyon Tarihi:24 Haziran 2016
YazarOkur Puan:
6 / 10 | Oy: 237 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 5.3 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 7
Hasılat:* (bütçe:$165.000.000)


Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit filmi izle

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Konusu

İlk olarak 1996 yılında vizyona girdiğinde büyük ses getiren ve yediden yetmişe herkesin büyük beğenisini kazanan Kurtuluş Günü 20 yıl aradan sonra Kurtuluş Günü Yeni Tehdit ile tekrar beyazperdeye dönüyor.

Filmin yönetmenliğini yine Roland Emmerich yapıyor. Başrollerde ise bu kez Liam Hemsworth, Jeff Goldblum ve Bill Pullman yer alıyor. İlk filmin yıldızı olan Will Smith ise filmde yer almıyor.

Serinin ilk filminde uzaylılar dünyayı istila etmeye çalışmış fakat savaşı kaybetmişlerdir. Bu şekilde uzaylıların varlığından haberdar olan dünya savunma sistemini buna göre geliştirmeye karar verir. Savaşı kaybeden uzaylıların teknolojisini de kullanarak kendilerine yeni silahlar ve savunma sistemleri geliştirir.

İlk savaşı kaybeden uzaylılar intikam için geri dönerler ve 20 yıl sonra iki taraf tekrar karşı karşıya gelir. Uzaylılar bu kez daha büyük bir savaş gemisi ile dünyaya gelir ve dünya da yeni teknolojisi ile yeni düşmanı yenmeye çalışır.

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit izleyenlere mükemmel bir savaş filmi sunuyor. Görsel efektler yine oldukça dikkat çekici ve yenilenen teknoloji ile filmin bilim kurgu yanı oldukça yükseğe çekilmiş.

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yönetmeni

Roland Emmerich

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Oyuncuları

Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Maika Monroe, Jessie Usher, Bill Pullman, Vivica A. Fox, Sela Ward, William Fichtner

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Senaristi

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yorumları

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yorum oldukça fazla saçmalamışlar o kurtarıcı kısmı çok saçma gemi geliyor mal gibi duruyor sonra vuruluyor festival yapıyorlar düşman gemisi geliyor kendi yer çekimi varmış olsa ne olur insanları o şekilde çekemez çünkü dünyanınki daha güçlü sadece hafiflik hissi verir burada bildiğin binaları söküyor, koca denizin hepsini kapatıyor ama savaş ufacık yerde oluyor hemen de yeniyorlar, o gemin var ineceğine havadan bitir işi saçma sapan konu berbattı

17-10-2016 01:28 !!

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yorum hep merak etmişimdir bu kadar gelişmiş teknolojisi olan uzaylılar neden hep dünyaya iniyor yani yörüngede kalsınlar o zaman birşey yapamayız yörüngeye bile zar zor çıkıyoruz orada kalsana bir halt yapabileceğimiz yok niye illaki dünyaya inip bize savaşma fırsatı sunuyorlar ki?

07-11-2016 23:34 !!

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yorum bir gün o uzaylılar gelecek ve bu filmlerin ne kadar saçma olduğunu aslında ne kadar aciz olduğumu göreceğiz

16-11-2016 18:56 !!

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Yorum fazla abartmışlar orantısız olmuş

26-11-2016 08:14 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film