Lanet 2

Lanet 2
Yönetmen:
Ciarán Foy
Başrol:James Ransone, Shannyn Sossamon, Robert Sloan
Film Türü:Korku
Yapım:ABD, İngiltere 2015 (Sinister 2)
Vizyon Tarihi:21 Ağustos 2015
YazarOkur Puan:
5.7 / 10 | Oy: 157 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5.4 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 6
Hasılat:484.000 TL (bütçe:$10.000.000) - izleyici: 46.000


Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Lanet 2 filmi izle

Lanet 2 Konusu

Scott Derrikson serisinin ilki filmini çektiğinde farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Korkudan daha çok merak ve ürkütücü öğeleri ön plana çıkartan yönetmen, bu şekilde izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Lanet 2 filminde kaldığı yerden devam ediyor ve Bughuul’un yeni kurbanlarını beyazperdeye taşıyor.

Serinin ilk filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Scott Derrickson yapmıştı. Lanet 2 filminin yönetmenliğini pek tecrübesi olmayan Ciaran Foy yapıyor. Filmin senaryosunu ise yine Scott Derrickson ve Robert Cargill yazdı.

Lanet filminde Bughuul ile tanışmıştık. Eve tanışan ailelerin çocukları ile konuşan ve birini ikna ederek ailelerini öldürmelerini sağlayan bu ruh aynı zamanda çocuklardan ölümleri kaydetmesini de istiyordu. Bu şekilde izleyenlere ürkütücü öğeler sunuyordu. Serinin ikinci filmi Lanet 2’de Bughuul’un yaşadığı eve yeni bir aile taşınıyor. Genç bir anne ve ikiz oğulları yeni evlerinde mutlu olacaklarını düşünüyor fakat onları acı bir sürpriz bekliyor. Fakat bu kez yaşanan gizemli olayları çözmeye çalışan dedektifler onlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Korkutmaktan çok insanları ürperten korku filmlerinden hoşlananlar için Lanet 2 oldukça iyi bir film. Öldürme kısmındaki yaratıcılık izleyeni şaşırtıyor fakat konunun genel ilerleyişi yavaş olduğu için sıkıcı bir hale de gelebiliyor.

Lanet 2 Yönetmeni

Ciarán Foy

Lanet 2 Oyuncuları

James Ransone(So & So), Shannyn Sossamon(Courtney Collins), Robert Sloan(Dylan Collins), Dartanian Sloan(Zach Collins), Lea Coco(Clint Collins), Tate Ellington(Dr. Stomberg), John Beasley(Father Rodriguez), Lucas Jade Zumann(Milo)

Lanet 2 Senaristi

Lanet 2 Yorumları

Lanet 2 Yorum ilk filmden çok etkilenmiştim sonunda çok şaşırmıştım çocukların yaptıkları inanılmaz ölümler ve onları izlemek daha korkunç ikincisini de mutlaka izleyeceğim

13-08-2015 21:59 !!

Lanet 2 Yorum ilkine göre baya kötü olmuş ilkinde yaratıcılık vardı o yüzden şaşırtıyordu burada aynı şeyleri işlemişler bir heyecanı kalmamış

21-08-2015 19:37 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film