Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı
Yönetmen:
Bill Condon
Başrol:Ian McKellen, Milo Parker, Laura Linney
Film Türü:Gizem, Macera, Polisiye, Suç
Yapım:İngiltere, ABD 2015 (Mr. Holmes)
Vizyon Tarihi:11 Eylül 2015
YazarOkur Puan:
6.5 / 10 | Oy: 204 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7 • BeyazPerde: 8 • Sinemalar: 7.6
Hasılat:275.000 TL - izleyici: 17.000


Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filmi izle

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Konusu

Kuşkusuz Robert Downey Jr.’ın canlandırdığı Sherlock Holmes çok daha eğlenceli ve Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı çok daha aksiyon dolu fakat Ian McKellen’in canlandırdığı Sherlock Holmes sinemaseverleri çok farklı bir noktaya götürüyor.

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filminin yönetmenliğini Bill Condon yapıyor. Filmin senaryosunu ise Jeffrey Hatcher yazdı. Filmin başrolünde ise X-Men, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi serisinden tanıdığımız usta oyuncu Ian McKellen yer alıyor.

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filminde bu kez emekli olmuş Sherlock Holmes’u izliyoruz. Yaşlanan Sherlock Holmes da emekli olur ve bir çiftlik evinde huzurlu hayatına devam eder. Holmes her ne kadar davalardan uzak dursa da davalar bir şekilde onu bulur ve bir gün aklına 50 yıldır çözülememiş bir dava gelir. Zamanını bu dava üzerinde geçirmeye başlar fakat hafızası artık eskisi kadar güçlü değildir. Fakat farklı bir yardımcısı vardır ve Sherlock Holmes kendini yine bir maceranın içinde bulur.

Gerek kitapları ile gerek filmleri ile gerekse televizyon programı olarak Sherlock Holmes her zaman hayranlarına beyni çalıştıran eserler sunmuştur ve yeni Holmes filmi de farklı bir açıdan farklı bir macera sunuyor.

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Yönetmeni

Bill Condon

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Oyuncuları

Ian McKellen(Sherlock Holmes), Milo Parker(Roger Munro), Laura Linney(Mrs. Munro), Hattie Morahan(Ann Kelmot), Hiroyuki Sanada(Tamiki Umezaki), Patrick Kennedy(Thomas Kelmot), Roger Allam(Dr. Barrie), Colin Starkey(Dr John Watson)

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Senaristi

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Yorumları

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Yorum film çok güzel gizemi çözmek eğlenceli oluyor çok haraketli değil ama zeka gerektiren bir film olmuş

09-09-2015 21:57 !!

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Yorum mükemmel bir kurgu süperdi

14-09-2015 19:59 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film