Mucize 2 Aşk

Mucize 2 Aşk
Yönetmen:
Mahsun Kırmızıgül
Başrol:Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz
Film Türü:Türk Filmleri, Dram, Duygusal Aşk
Yapım:Türkiye 2018
Vizyon Tarihi:6 Aralık 2019
YazarOkur Puan:
5.3 / 10 | Oy: 73 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Mucize 2 Aşk filmi izle

Mucize 2 Aşk Konusu

Mahsun Kırmızıgül ilk olarak 2015 yılında yayınladığı Mucize filmi büyük ses getirmiş ve sinemaseverler tarafından da beğeni toplamıştı. Gerçek bir hikayeden esinlenilerek çekilen film hem izleyenleri eğlendirirken hem de dramatik konusu ile insanları duygulandırıyordu.

İlk film aslında arada boşluğu bulunan bir filmdi. Aziz köyden gizemli bir şekilde ayrılmış ve daha sonra baya iyileşmiş olarak geri dönmüştü. Mucize 2 Aşk filmi işte bu arada yaşananları konu ediyor.

İlk filmde Aziz’in hikayesini görmüştük. Engelli bir adam olarak oldukça zor bir hayat yaşarken babasının yaptığı bir iyilik karşılığında dünyalar güzeli bir kız ile evlenmek zorunda kalmıştı. Fakat Aziz karısına kendisini layık görmeyince aşık olduğu kadının hayatını daha fazla zehir etmemek için intihar yolunu seçmişti. Fakat öğretmen onun elinden tutmuş ve yeni bir umut aşılamıştı.

Mucize 2 filminde Aziz yaşadıkları yerden ayrılıp yeni bir köye yerleşiyorlar ve Aziz’in de tedavi süreci başlıyor. Fakat engeli nedeni ile bu yeni hayat pek de kolay olmuyor ama Aziz aşkın verdiği güç ile elinden gelenin fazlasını yapıyor.

Mucize Aşk filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yine Mahsun Kırmızıgül yapıyor. Filmin başrolünde de ilk filmdeki oyunculuğu ile dikkat çeken Fikret Kuşkan yer alıyor.

Mucize 2 Aşk Yönetmeni

Mahsun Kırmızıgül

Mucize 2 Aşk Oyuncuları

Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz

Mucize 2 Aşk Senaristi

Mucize 2 Aşk Yorumları

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film