Münafık

Münafık
Yönetmen:
Özkan Aksular
Başrol:Levent Sülün, Zeynep Okan, Özer Arslan
Film Türü:Korku, Gerilim, Dram, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2015
Vizyon Tarihi:3 Nisan 2015
YazarOkur Puan:
5.2 / 10 | Oy: 273 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 5.7 • BeyazPerde: 5 • Sinemalar: 5
Hasılat:*


Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Münafık filmi izle

Münafık Konusu

Senaristliğini ve yönetmenliğini Özkan Aksular’ın yaptığı korku gerilim filmi Münafık’ın başrolünde ise ünlü oyuncu Levent Sülün yer alıyor.

Munafık filmi geçmiş zamanda başlıyor. O zamanın Sovyetler birliğinde gizemli olayları araştıran Valeria, eski sevgilisi Nazım’ın daveti üzerine Türkiye’ye gelir ve köydeki Cinli Nazife isimli kadının sırrını çözmeye çalışır. Fakat bir süre sonra Valeria gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Dahası Nazife hanım felç geçirir ve çok geçmeden Nazım da akli dengesini yitirir.

Olayların üzerinde yıllar geçer ve hamile olan Ceyda bir zamanlar babaannesinin yaşadığı bu köye gelir. Doğum yaklaşması ile beraber köydeki gizemli olaylar yeniden başlar ve geçmişin sırları tek tek ortaya çıkar.

Münafık Yönetmeni

Özkan Aksular

Münafık Oyuncuları

Levent Sülün, Zeynep Okan, Özer Arslan, Hakan Salınmış, Güliz Şirinyan, Murat Bülent Atacan

Münafık Senaristi

Münafık Yorumları

Münafık Yorum filmin fragmanını izleyenler tipik bir korku filmi, herşey neden hep aynı diyebilirler. ancak filmi izlediken sonra hiçte öyle olmadığını göreceksiniz. herşey aşırıya kaçmadan ayarında ve dozunda olmuş. bu nedenle izleyiciyi pek sıkmıyor. korku - gerilim - dram unsurlarının güzel bir hikaye ile birleştiği nadir örneklerden biri. bence bu zamana kadar türk sinemasında bunun gibi bir örnek yok. nazım ve valeria'nın performanslarını gerçektende beğenerek izledim. bana kalırsa tek sorun dağıtım kısmında. bu film dağıtımından dolayı hakettiği değeri görmez ise bence yazık olur.!!!

04-04-2015 12:17 !!

Münafık Yorum yine mi cin peri masalları diye gittik ki öyle olmadığını gördük. filmin renkleri çekildiği yerin dokusu inanılmaz. film kurgusal olarak başarılı bence gidilip görülmeli farklı bir boyut kazandırmış

05-04-2015 02:15 !!

Münafık Yorum hayatim da izledigim en kotu film ...film cekmek icin film cekmisler...

05-04-2015 20:44 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film