Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu
Yönetmen:
İffet Günay Koker
Başrol:Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım, Seda Güven
Film Türü:Türk Filmleri, Aile, Animasyon
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:12 Mayıs 2017
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 221 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.4
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu filmi izle

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Konusu

Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu, TRT çocuk kanalında severek izlediğimiz yapım Nane ile Limon’un sinema filmi vizyona giriyor. Pek çok eğitim ve olumlu davranışın pekiştirildiği filmde tabi ki dostluk, arkadaşlık ve kardeşlik duyguları yüzünüzü gülümsetecek.

TRT çocuk kanalında yaramaz Limon’un ve ablası Nane’nin maceralarını severek izliyoruz. İzlerken öğrendiğimiz yapımın sinema filmi de ilgiyle bekleniyor. Profesörün yapmış olduğu bu harika 3 insani duygular barındıran teknolojik arkadaşın doğaüstü yetenekleri, sinema filmi Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusunda başlarını olmadık belalara sokacak. Nane’nin başına gelen bir arızadan dolayı zamanda yolculuk yapan Profesör ve Biber kurtarılmayı beklerler. Tarihin sayfaları çevrilirken Nane ile Limonun zamanı git gide azalmaktadır.

CORDOBA Yapım Medya etiketiyle piyasaya giren film pek çok sinema da vizyona giriyor. Çocukların severek izlediği bu yapımda birbirinden tecrübeli oyuncular ve seslendirme sanatçıları yer alıyor. Şahan Yıldırım, Ali Uyandıran, Anıl İlter ve Seda Güven akla ilk gelen isimlerden.

Nane ili Limon Kayıp Yolcusu filminin yönetmen koltuğunda İffet Günay Koker yer alıyor. Başarılı yönetmeni Pırdino Sürpriz Yumurta, Aslı ile Kerem gibi filmlerden hatırlıyoruz. Bu hafta çocuklara ve pek çok insanın çocukluğuna hitap eden bu filmi sakın kaçırmayın! Şimdi çocuk olmak varmış!

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Yönetmeni

İffet Günay Koker

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Oyuncuları

Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım, Seda Güven, Semra Morgil, Anıl İlter, Reyhan İlhan, Ali Uyandıran, Yılmaz Aksoy, Suzan Acun, Pelin Gülmez, Yasemin Yeşil

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Senaristi

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Yorumları

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Yorum çok amatörce bir film olmuş

17-05-2017 18:57 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film