Ne Adam Ama

Ne Adam Ama
Yönetmen:
Matthias Schweighofer
Başrol:Sibel Kekilli, Matthias Schweighofer, Elyas M Barek
Film Türü:Romantik Komedi, Sibel Kekilli
Yapım:Almanya 2011 (What a Man)
Vizyon Tarihi:13 Temmuz 2012
YazarOkur Puan:
5.4 / 10 | Oy: 159 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.6 • BeyazPerde: 5
Hasılat:*


Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Ne Adam Ama filmi izle

Ne Adam Ama Konusu

Bir filmde Sibel Kekilli'nin yer alması o filmin Türkiye'de vizyona girmesi için artık yeterli oluyor ve Ne Adam Ama filmi de bu tarz filmlerden biri.

Sibel Kekilli Türk sinemasının son zamanlarda ortaya çıkan en büyük yeteneklerinden biri. Paraya ihtiyaç duyduğu için kötü bir şekilde başladığı sinema kariyerine Duvara Karşı filmi ile kariyerinin kötü tarafına son verip gerçek bir sinema yıldızı olma yolunda ilerlemeye başladı.

Yönetmenliğini, senaristliğini ve başrolünü Matthias Schweighofer'in üstlendiği Almanya ve Amerika ortak yapımı olan filmde de başrolde yer alıyor. Zaten Game of Thrones serisi ile Hollywood’da hızlı bir giriş yapan ünlü yıldızı birçok Hollywood yapımında göreceğiz gibi görünüyor.

Genç, yakışıklı ama bir o kadar bahtsız olan bir adam değişmeye ve kendisi gibi olmak yerine kadınların istediği gibi biri olmaya karar verir. Bunun içinde en yakın arkadaşından yardım ister ve değişim başlar. Fakat zaman ilerledikçe de kendisini kendi gibi olduğu için sevecek birinin özlemini duymaya başlar.

Romantik komedi filmleri her zaman büyük ilgi uyandırır ve gençler arasında sevilmelerinin nedeni de her zaman kendilerinden bir şeyler bulmalarıdır. Ne Adam Ama filmi de bu tarz filmlerden biri ve aşkı anlatırken güldürüyor.

Her ne kadar Sibel Kekilli filmleri halen başka nedenler nedeni ile merak uyandırsa da bu varsayımın değişmeye başladığı kesin.

Ne Adam Ama Yönetmeni

Matthias Schweighofer

Ne Adam Ama Oyuncuları

Sibel Kekilli, Matthias Schweighofer, Elyas M Barek, Thomas Kretschmann

Ne Adam Ama Senaristi

Ne Adam Ama Yorumları

Ne Adam Ama Yorum sibel kekillinin sevişme sahnesi varsa hiderim dayı çok güzel bir hatun

12-07-2012 21:47 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film