New York Masalı

New York Masalı
Yönetmen:
Doğan Özmekik
Başrol:Esin Varan, Ahmet Bodur, Ekin Türkmen
Film Türü:Türk Filmleri, Romantik Komedi, Romantik
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:19 Mayıs 2017
YazarOkur Puan:
6.4 / 10 | Oy: 235 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 7.4 • BeyazPerde: 6.6
Hasılat:*


Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

New York Masalı filmi izle

New York Masalı Konusu

New York Masalı filmi, Amerika’da yaşayan vatandaşlarımızın sahne arkası ve oyuncu kadrosuyla çektikleri bir film olarak karşımıza çıkıyor. Winter Film Ödülleri töreninde konuşan New York Masalı filmi oyuncusu Ahmet Bodur, Amerika’da yaşayan vatandaşlarımızın sinema sektörü kimlikleri açısından bir varoluş meselesi olarak bu filmi gördüklerini söylüyor. Sinema sektöründe de ortak projelerden sıyrılan New York Masalı filmi, bu duruşun sinema sektöründeki imzalarının ilk örneklerinden.

Filmin konusu, elim bir kaza sonrası yaşamında radikal değişiklikler yaşayan Deniz’in ilişkilerinde ki sert değişimin ardından, intihar etmek üzere olan bir kişiyle yaşamın anlamını ve güzelliklerini anlatma mücadelesine dönüşüyor. Ama ne yazık ki psikopat eski sevgilisi onun peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Aksiyonun tam gaz gittiği bu filmde romantik komedi ve yaşamın değerine ilişkin pek çok not bulunuyor.

Fivesister Productions şirketinin; yapımını üstlendiği New York Masalı filminde, Doğan Özmekik yönetmen koltuğuna oturuyor. Senaristliğini Nilüfer Yenidoğan Özmekik’in yaptığı filmde, çok beğendiğim kostümlere de Yeliz Taşkın Kaymak tasarımlarıyla hayat veriyor.

New York Masalı filmi; yerli mizahımızın Amerika’nın New York sokaklarıyla buluşturan, vatandaşlarımızın sesleri duyurabildikleri, başlangıç olarak rakipleriyle yarışabilecek bir film olduğunu düşünüyorum. Amerika ve Türkiye’de yakın tarihlerde vizyona girecek olan filmde gişeden çok duruşlarının sinema sektörüne yeni bir kapı ve felsefe açacağı görüşündeyim. Fikir altyapısı güçlü olan bu film izleyicisine kavuşmak için gün saymaya çoktan başladı!

New York Masalı Yönetmeni

Doğan Özmekik

New York Masalı Oyuncuları

Esin Varan, Ahmet Bodur, Ekin Türkmen, Peyman Umay, Ayhan Taş, Bahattin Mert İnanç, Yağmur Peköz, Ferhat Daştan

New York Masalı Senaristi

New York Masalı Yorumları

New York Masalı Yorum konusu oldukça güzeldi izlediğinize değiyor

22-05-2017 19:28 !!

New York Masalı Yorum ortalamanın üzerinde bir film izlemenizi tavsiye ederim son zamanlarda bundan daha iyi türk filmi bulmazsınız

05-09-2017 19:35 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film