Oldu Mu Şimdi?

Oldu Mu Şimdi?
Yönetmen:
Kenan Öztürk
Başrol:Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:16 Aralık 2016
YazarOkur Puan:
4.1 / 10 | Oy: 159 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 4.1 • BeyazPerde: 5.8 • Sinemalar: 3.2
Hasılat:*


Oy Ver

4.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Oldu Mu Şimdi? filmi izle

Oldu Mu Şimdi? Konusu

Yaptığı taklitlerle tanınan, başarılı radyocu ve son olarak komedi filmlerinde de görmeye başladığımız Yavuz Seçkin yeni bir komedi filmiyle daha çıkıyor karşımıza.

Ali Kobanbay’ın yazdığı, Kenan Öztürk’ün yönettiği filmde başrolde Yavuz Seçkin yer alırken ona Serkan Şengül, Orhan Aydın, Seda Güven ve Emre Mutlu gibi isimler eşlik ediyor.

Filmde bütün hayatı yanlış anlaşılmalarla geçmiş Yaşar’ın başına gelen olaylar anlatılmakta. Yanlış anlaşılma sonucu annesini öldürmekle suçlanan Yaşar hapise girer ve orada Ömer ile yolları kesişir. Hapishaneden çıktıktan sonra Ömer’le birlikte bir çok dolandırıcılık suçuna bulaşır fakat sonunda pişman olup hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verirler. Kendilerini temizlemek adına sahipsiz bir cenazeyi kaldırmak isterler. O sırada başlarına bir talih kuşu konar ve ölen kişinin bütün mirası Yaşar ve Ömer’e kalır. Fakat işler hiç de umdukları gibi gitmez. Mirasla birlikte beklenmedik işlere ve kişilere bulaşırlar. Asıl macera bundan sonra başlar.

Talihsiz iki kişi, hapishane, miras ve mafya... konu oldukça geniş ve komedi yönünden zengin. Umarım bu konuyu iyi işlemişlerdir ve seyirciye sevdirmeyi ve ardı ardına gelen komedi filmlerinin içinde sivrilmeyi başarırlar.

Oldu Mu Şimdi? Yönetmeni

Kenan Öztürk

Oldu Mu Şimdi? Oyuncuları

Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven, Serkan Şengül, Emre Mutlu, Oğuzhan Yıldız, Esra Sönmezer, Yakup Yavru

Oldu Mu Şimdi? Senaristi

Oldu Mu Şimdi? Yorumları

Oldu Mu Şimdi? Yorum şu anda izlemekte oldugum ve muhtemelen birakip cikacagim bir film yarim saat gecti yok sarmiyo film insanı

16-12-2016 20:01 !!

Oldu Mu Şimdi? Yorum berbat bir film olmuş bu yavuz seçkinin de bir adam gibi filmi yok hale avrupa yakasının ekmeğini yiyor gibi görünüyor başka işler yapsın

22-05-2017 19:31 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film