Ölümcül Takip

Ölümcül Takip
Yönetmen:
James McTeigue
Başrol:Milla Jovovich, Pierce Brosnan, James d'Arcy
Film Türü:Aksiyon, Suç, Gerilim
Yapım:Türkiye 2015 (Survivor)
Vizyon Tarihi:19 Haziran 2015
YazarOkur Puan:
5.4 / 10 | Oy: 134 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.6 • BeyazPerde: 3 • Sinemalar: 6.4
Hasılat:561.000 TL (bütçe:$20.000.000) - izleyici: 49.000


Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Ölümcül Takip filmi izle

Ölümcül Takip Konusu

Cymmbeline gibi birçok filmle başarıya ulaşan Milla Jovovich ve Hedefteki Adam gibi sayısız karaktere bürünen Pierce Brosnan’ı ilk kez bir araya getiren Ölümcül Takip-Survivor filmi, vizyon için gün sayıyor. Büyük bir bütçeyle hazırlanan ve aksiyonu izleyenlere kusursuz şekilde yansıtan film, izleyenlerine sürükleyici bir seyir sunuyor.

Ninja Assassin ve V for Vendetta filmleriyle tanınan başarılı yönetmen James McTeigue’un yönettiği filmin başrollerinde; Milla Jovovich, Pierce Brosnan, James d’Arcygibi usta isimler bulunuyor.

Amerikan Hükümeti’nde gizli servis olarak görev yapan Kate Abbout, teröristlerin ülkeye girişini ve saldırılarını önlemek üzere Amerika’nın Londra Büyük Elçiliği’ne gönderilerek göreve başlar. Zaten tehlikeli işler içinde olan Kate, birde Londra’da gerçekleşen patlamanın sebebi olarak gösterilince durumlar iyice kötüye gider. Bu sırada Time Meydanı’nda büyük bir saldırının gerçekleşeceğini öğrenen genç kadın, bir yandan kaçmakta bir yandan da bu saldırıyı engellemenin bir yolunu bulmaya çalışır.

Yayınlanan fragmanıyla aksiyonu en üst seviyede yaşatacağının ipuçlarını veren Ölümcül Takip - Survivor, şimdiden aksiyon severlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Ölümcül Takip Yönetmeni

James McTeigue

Ölümcül Takip Oyuncuları

Milla Jovovich(Kate Abbott), Pierce Brosnan(Nash), James d'Arcy(Paul Anderson), Angela Bassett(Maureen Crane), Dylan McDermott(Sam), Roger Rees(Dr. Emil Balan), Sean Teale(Alvin Murdoch), Joelle Koissi(Visa applicant)

Ölümcül Takip Senaristi

Ölümcül Takip Yorumları

Ölümcül Takip Yorum milla jovetich için izlenir hayranım bu kadına aşırı güzel bence

16-06-2015 21:19 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film