11

11
Yönetmen:
Can Varol
Başrol:Zeynep Gülay, Anıl Can Yılar, Osman Cavcı
Film Türü:Türk Filmleri, Gerilim, Korku, Gizem
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:9 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
4.7 / 10 | Oy: 183 | Yorum: 2
Film Siteleri:BeyazPerde: 5.4
Hasılat:*


Oy Ver

4.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

11 filmi izle

11 Konusu

11 sinema filmi korku türünde psikolojik gerilim ögelerini merkezini alarak yeni bir çığır açmaya geliyor. Psikologların ve otoskopi rahatsızlığının araştırmalarıyla hazırlanan genç ve parlak bir oyuncu kadrosuyla göze çarpıyor.

Selfie ve paylaşma güdüsünün hastalık olmaya giderken evrelerinin, antidepresanın yaygınlaşan kullanımıyla saplantılı, kronik boyutlarına odaklanan bir gerilim türüyle bugüne kadar denenmemiş noktalarını izleyicilerine sunuyor. 11 filmi sinema sektöründe büyü, doğu mistisizmi gibi seyircinin izlemekte geniş bir yelpazeye sahip olduğu portföyü dışında farklı bir butik işle gişeye girme cesaretini gösteriyor. Seyircinin takdiri korku sinemamızda bu cesur ekibe ilham verecek mi? Gişenin iddialı ve çarpıcı bir panoramik yapımı olarak diğer korku ve gerilim filmlerinden sıyrılan 11 filmi, gişenin yüksek beklentili filmlerinden.

11 filminin yönetmen koltuğunda dinamik yönetmen Can VAROL bulunuyor. 11, CARAT film prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği şirketin saygınlık projesi diyebiliriz. Senaristliğinin Ali Cumhur Demir’in yaptığı, usta kurgucu Aziz İmamoğlu ile unutulmayacak bir eser sizi bekliyor. Murat Barutçu ve Zeynep Barutçunun yapımcılığını yaptığı film daha yeni gişeye girerken, şimdiden serinin diğer filmleri kulislerde konuşulmaya başlanıyor. Korku ve gerilim türünde CARAT film şirketinin sektöre damgasını vurmak için sıra dışı yolları denemekten korkmadığını görmüş olduk. Psikoloji merkezli filmlerin gişede ilgi görmesinin ardından insanların fazlaca gördüğü mistik korku filmlerine yeni bir pencere açılacağını tahmin etmek hiçte zor değil.

Kısaca 11 filmi konusuna değinirsek; insanların onu izlediği paranoyasını yaşayan Zeynep karakterinin psikolojik tedaviyi ve hastalığını reddedip bir dizi maceranın içerisinde kurtuluş macerasını izliyoruz.

11 filmi, korku sinema sektörüne film endüstrimizin adeta işgal edildiği komedi filmlerinde deneyimli oyuncular yerine rolü yaşatan, yeni oyuncuları daha ön plana çıkartmış. Korku ve gerilim ögelerinin ilk andan itibaren sizi etkilediği filmde Zeynep Gülay, Anıl Can Yılar, Ufuk Avcı gibi isimler dudak ısırtan performanslarıyla, sizin için bu hafta beyazperdeyi korkutmaya geliyorlar!

11 Yönetmeni

Can Varol

11 Oyuncuları

Zeynep Gülay, Anıl Can Yılar, Osman Cavcı, Cansu Şahin, Ufuk Avcı, Kristina Ivanova, Suat İnal, Aynur Aykut

11 Senaristi

11 Yorumları

11 Yorum para verip sinemaya gidip izlemeye değen bir film değil kalitesi çok düşük

11-06-2017 21:57 !!

11 Yorum çok kötü bir filmdi paranıza ve zamanınıza yazık etmeyin

02-08-2017 23:43 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film