Öteki Taraf

Öteki Taraf
Yönetmen:
Özcan Deniz
Başrol:Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver
Film Türü:Türk Filmleri, Dram, Gerilim
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:8 Aralık 2017
YazarOkur Puan:
7 / 10 | Oy: 32 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 6.3 • BeyazPerde: 7.8
Hasılat:*


Oy Ver

7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Öteki Taraf filmi izle

Öteki Taraf Konusu

Özcan Deniz şarkıcılık kariyerini oyunculuğa da aktarmayı başarmış ve oldukça başarılı bir kariyer sahibi olmuştur. Bu kez de oyunculuğun yanında yönetmenlik ve senaristlik kariyerine de adım atıyor ve Öteki Taraf ile izleyenlere gerilim dolu bir film sunuyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini aynı zamanda filmin başrolünde olan Özcan Deniz yapıyor. Filmde Özcan Deniz’e aynı zamanda Meryem Uzerli ve Aslı Enver eşlik ediyor.

Filmin ana karakteri olan Çetin oldukça başarılı bir iş adamıdır. Ece adındaki sevgilisi ile mutlu ve güzel bir hayat sürerken karşısına reddedemeyeceği bir iş teklifi gelir. Fakat iş teklifi Çetin’in eski sevgilisi Sara’dan gelir. Buna rağmen Çetin teklifi kabul eder ve Ece ile yeni şehre gider. Başta her şey güzeldir fakat gizemli bir şekilde Ece veda mesajı da bırakarak ortadan kaybolur. Kimse bir daha Ece’den haber alamaz. Çetin de yaşadığı bunalımı Sara ile atlatmaya başlar. Fakat zamanla Sara evde gizemli sesler duymaya başlar. Sara ve Çetin kendilerini ürkütücü bir hikayenin içinde bulurlar.

Özcan Deniz son zamanlarda yurtdışında tutan filmleri Türk sinemaseverler için yeniden uyarlıyor ve beyazperdeye getiriyor. Öteki Taraf filmi de çok beğenilen İspanyol filminden uyarlandı ve Türk izleyiciler ile buluşuyor.

Öteki Taraf Yönetmeni

Özcan Deniz

Öteki Taraf Oyuncuları

Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver, Burçin Birben, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu, Sena Çakır

Öteki Taraf Senaristi

Öteki Taraf Yorumları

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film