Otel Transilvanya 2

Otel Transilvanya 2
Yönetmen:
Genndy Tartakovsky
Başrol:Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez
Film Türü:Animasyon, Komedi, Canavar
Yapım:ABD 2015 (Hotel Transylvania 2)
Vizyon Tarihi:23 Ekim 2015
YazarOkur Puan:
6.3 / 10 | Oy: 227 | Yorum: 3
Film Siteleri:IMDB: 6.8 • BeyazPerde: 4 • Sinemalar: 8
Hasılat:6.312.000 TL (bütçe:$80.000.000) - izleyici: 483.000


Oy Ver

6.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Otel Transilvanya 2 filmi izle

Otel Transilvanya 2 Konusu

Serinin ilk filmi 2012 yılında yayınlandığında büyük ilgi görmüştü. Bunun üzerine yapımcılar fazla beklemeden serinin ikinci filmi için çalışmaya başlamışlardı. Otel Transilvanya 2 bu kez torun ve en yaşlı vampiri bir araya getiriyor.

Filmin yönetmenliğini ilk filmi de yöneten Genndy Tartakovsky yapıyor. Filmin senaristliğini ise Robert Smigel ile birlikte bu kez filmde seslendirme de yapan Adam Sandler yapıyor. Filmin orijinal seslendirmelerini yapanlar da ise herhangi bir değişiklik yok.

Serinin ilk filminde insanlardan uzak durmak için gizli bir otel işleten Drakula’nun hikayesini izlemiştir. Otel Transilvanya 2 filminde karşımıza bu kez Drakula’nun torunu Dennis çıkıyor. Dennis yarı vampir yarı insandır fakat vampir tarafı çok etkisiz kalmaktadır. Bunun üzerine Drakula torununu daha iyi bir vampir yapmak için eğitime sokmaya karar verir. Tam bu sırada Drakula’nın babası Vlad otele ziyarete gelir ve gördükleri karşısında büyük şaşkınlığa uğrar. Eski kafalı olan Vlad vampirlerle insanların bir arada olmasına ve dahası Dennis’in yarı insan yarı vampir olmasını kabullenemez. Tüm sorunları halletme görevi yine Drakula ve arkadaşlarına kalır ve onlar da işleri komik şekilde halletmeye çalışır.

Otel Transilvanya 2 filmi sinemaseverlere yine eğlenceli bir komedi sunuyor. Kadro da değişiklik yok ve yeni eklenenler filme yeni bir hava katıyor. Eğlenceli bir animasyon filmi izlemek isteyenler için mükemmel bir seçim.

Otel Transilvanya 2 Yönetmeni

Genndy Tartakovsky

Otel Transilvanya 2 Oyuncuları

Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez

Otel Transilvanya 2 Senaristi

Otel Transilvanya 2 Yorumları

Otel Transilvanya 2 Yorum harika film olmuş internetten izledim çok beğendim üçüncüsünü de çeksinler

22-10-2015 19:19 !!

Otel Transilvanya 2 Yorum çocuğu çok tatlı yapmışlar ama konu biraz zorlama olmuş çocuğu vampir yapmak için çok uğraşıyorlar çok saçma da şeyler yapıyorlar

24-12-2015 22:39 !!

Otel Transilvanya 2 Yorum filmi güzel yapan çocuğun tatlılığı onu daha fazla kullansalarmış daha iyi olurmuş onun dışındakiler saçmalık

06-01-2016 14:45 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
Kitap Bilgisi
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film