Patron Bebek

Patron Bebek
Yönetmen:
Tom McGrath
Başrol:Alec Baldwin, Miles Christopher Bakshi, Steve Buscemi
Film Türü:Aile, Animasyon, Komedi, 3D
Yapım:ABD 2017 (The Boss Baby)
Vizyon Tarihi:31 Mart 2017
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 170 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6.4 • BeyazPerde: 7
Hasılat:* (bütçe:$125.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Patron Bebek filmi izle

Patron Bebek Konusu

2017 yılının en iyi animasyon filmlerinden bir tanesi olan Patron Bebek beyazperdeye oldukça iddialı bir şekilde geliyor.

Madagaskar Serisi ve Megazeka filmleri ile tanınan ünlü yönetmen Tom McGrath’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu ise Marla Frazee’in kitabından uyarlayarak Michael McCullers yazdı. Filmin orijinal seslendirmesini yapanlar arasında ise birbirinden ünlü isimler var. Patron Bebek karakterini Alec Baldwin yaparken ona Miles Bakshi, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow ve Tobey Maguire eşlik ediyor.

Patron Bebek filmi tahmin edildiğinin dışında çok farklı konusu olan bir film. Filmin ana karakterlerinden bir tanesi olan Tim 7 yaşında mutlu bir çocuktur. Bir gün ailesi eve bir bebek ile gelir ve onun kardeşi olduğunu söyler. Tim bir anlık şok geçirir. Ailenin tüm ilgisinin bebeğe yönelmesi onu fazlası ile rahatsız eder. Fakat rahatsızlık veren tek konu bu değildir. Yeni bebek bir bebekten çok farklıdır. Bebek gibi hareket etmeyen, daha çok patron gibi davranan, takım elbise giyen ve büyüklerin yaptıklarını yapan bebek Tim’in şüphelerini iyice arttırır.

Tim bebeğin gizemini öğrendiğinde ise onunla birlikte iş birliği yapmayı kabul eder. Patron bebek aslında özel bir görevdedir ve Yavru Köpek şirketinin planlarını bozmakla görevlidir. Yavru Köpek şirketi bebeklerin yerine yavru köpeklerin daha çok sevilmesine neden olmaktadır ve bu yüzden aileler içinde sevgi dengesi git gide bozulmaktadır. Yavru köpekler yerine bebeklerin sevilmesi için tek umut Patron Bebek ve Tim’dir.

Çocuk kitapları genelde bu şekilde yüksek bütçeli animasyon filmi olarak beyazperdeye aktarılmaz. Marla Frazee’nin romanı bu açıdan oldukça büyük başarıya imza atıyor. Patron Bebek filmi ile yavru köpekler ile bebekler arasındaki rekabet de güzel bir şekilde ele alınmış.

Patron Bebek Yönetmeni

Tom McGrath

Patron Bebek Oyuncuları

Alec Baldwin, Miles Christopher Bakshi, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Tobey Maguire, Conrad Vernon, Eric Bell Jr.

Patron Bebek Senaristi

Patron Bebek Yorumları

Patron Bebek Yorum fena değil bazı yerleri çok eğlenceli bazı yerleri çok saçma kişiye göre değişir

09-04-2017 21:41 !!

Patron Bebek Yorum mesaj konusunda pek tutturamamışlar köpek yavruları ile bebekleri karşılaştırmak pek olmamış animasyon denilince insan çocuklar için bir mesaj bekliyor burada köpek yavruları bebeklerin düşmanı gibi gösterilmiş o yüzden beyenmedim

05-06-2017 19:32 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film