Patron Mutlu Son İstiyor

Patron Mutlu Son İstiyor
Yönetmen:
Kıvanç Baruönü
Başrol:Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu
Film Türü:Romantik Komedi, Komedi, Romantik, Türk Filmleri
Yapım:Türkiye 2013
Vizyon Tarihi:3 Ocak 2014
YazarOkur Puan:
7.2 / 10 | Oy: 346 | Yorum: 10
Film Siteleri:IMDB: 6.4 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 7.3
Hasılat:* (bütçe:$3.000.000)


Oy Ver

7.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Patron Mutlu Son İstiyor filmi izle

Patron Mutlu Son İstiyor Konusu

Türk sinemasının duayeni olan Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı Patron Mutlu Son İstiyor filmi sinemaseverlere oldukça eğlenceli bir romantik komedi filmi sunuyor.

Filmin başrollerinde son zamanların en iyi komedyenlerinden biri olan fakat Sen Kimsin filmi ile büyük hayalkırıklığı yaratan Tolga Çevik ile birlikte Celal ile Ceren filmindeki mükemmel oyunculuğu ile büyük alkış alan sempatik oyuncu Ezgi Mola var. Onlara Murat Başoğlu, Erkan Can, Ersin Korkut ve Mustafa Uzunyılmaz gibi tanınan oyuncular eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü yapıyor.

Tolga Çevik’in canlandırdığı Sinan senaristlik yaparak geçimini sağlayan biridir. Patron ondan romantik komedi filmi yazmasını ister ve ona kısıtlı bir zaman tanır. Sinan Kapadokya’nın yolunu tutar ve butik bir hotele yerleşerek senaryo çalışmalarına başlar. Tek sorun kafasında en ufak bir konu yoktur.

Bu sırada hotelin sahibinin kızını görür ve ona aşık olur. Ondan esinlenerek bir hikaye yazmaya karar verir fakat işler iyice karışmaya başlar. Eylül, oyuncu olan Faruk ile nişanlıdır ve Faruk ile Sinan arasında geçmişten gelen bir sorun vardır. Sinan ile Faruk bir zamanlar çok yakın arkadaştırlar fakat Sinan Faruk’un sevgilisini çalması ile araları bozulmuştur. Şimdi kader kendini tekrar etme yolundadır fakat bu kez işler çok daha farklıdır.

Patron Mutlu Son İstiyor filminde Yılmaz Erdoğan’ın imzasını görüyorsunuz. Kendisini yönetmen koltuğunda yada filmin oyuncu kadrosunda göremiyoruz ama esprilerdeki incelik onun tarzı diyebiliriz. Bunun yanında Tolga Çevik ile Ezgi Mola yine yeteneklerini konuşturuyor.

Patron Mutlu Son İstiyor Yönetmeni

Kıvanç Baruönü

Patron Mutlu Son İstiyor Oyuncuları

Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu, Erkan Can, Ersin Korkut, Mustafa Uzunyılmaz

Patron Mutlu Son İstiyor Senaristi

Patron Mutlu Son İstiyor Yorumları

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum tolga çevik çok abartılı oynuyor bu da onu çok itici yapıyor onun dışında film çok güzel özellikle ezgi molayı çok seviyorum türkiyenin en güzel kadını bence

12-01-2014 03:34 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum arkadaşlar ile izledik çoğumuzun hoşuna gitti kapadokya gerçekten çok güzel

12-01-2014 03:36 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum evet kapadokya çok güzel de film olmamışya ben tolgadan daha cok komik şeyler bekliyordum

08-03-2014 19:46 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum çok güzel film

02-04-2014 22:59 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum tam woody allen filmi olmuş yılmaz erdoğan çok fazla woody allen filmi izlemiş ve bu filmi yazmış öyle görünüyor genel olarak güzel ama pek komedi sayılmaz

22-04-2014 02:09 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum çok sempatik bir film olmuş iki sempatik oyuncu bir araya gelince tam olmuş yılmaz erdoğan da yeni bir tarz denemiş woody allen tarzı bir film tavsiye ederim

21-06-2014 01:54 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum süper bir film

17-11-2015 14:27 !!

esref Yorum
arkadaş
ekle
özel bir zaman ayırıp izlenecek kadar güzel film değil. ancak yolculuk yaparken otobüste uçakta zaman geçirmek için izlenebilir. hem romantik hem komik denilebilir kısmen.

esref • 11-03-2016 22:13 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum cok guzel ınanılmaz bır fılım bı kackere ızlememe rahmen sıkılmadım helal olsun

13-06-2016 14:01 !!

Patron Mutlu Son İstiyor Yorum ben izledim güzel film olmuş.

07-05-2017 18:19 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film