Rec 3 Diriliş

Rec 3 Diriliş
Yönetmen:
Paco Plaza
Başrol:Leticia Dolera, Javier Botet, Diego Martin
Film Türü:Korku
Yapım:İspanya 2012 (Rec 3: Genesis)
Vizyon Tarihi:28 Eylül 2012
YazarOkur Puan:
5 / 10 | Oy: 123 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.1 • BeyazPerde: 4
Hasılat:* - izleyici: 5.000


Oy Ver

5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Rec 3 Diriliş filmi izle

Rec 3 Diriliş Konusu

Testere serisi ile başlayan ve insanların içindeki insan öldürme tutkusunun ne kadar yüksek olduğunu çıkartan film serileri devam ediyor. Vahşice insan öldürmekten başka hiç bir şeyi olmayan bu filmlere ilgi nedense git gide artıyor ve bu aslında insanoğlunun içindeki vahşiliği de bir anlamda gösteriyor.

Rec serisi İspanyol yönetmen Paco Plaza'nın ürünü ve görünen o ki adamdan başka bir şey çıkmayacak o yüzden tavuk suyunun suyunun suyu tarzında bir filmler yapmak zorunda kalıyor. Kendi yazıp yönettiği üçüncü Rec filmi ve kimseye tat vermediği açık.

Rec 3 Diriliş filminde bu sefer bir düşüne gidiyoruz. Evlilik hazırlığındaki çift en mutlu günlerini yaşarlar fakat birden bire bir şeyler değişmeye başlar ve ziyaretçiler hastalanır. Sonrasını biliyorsunuz zaten. Kan gövdeyi götürüyor ve bunun adı artık film oluyor.

İspanyol sineması son zamanlarda çok kaliteli korku filmlerine imza attılar ve görünen o ki bunun kredisini yemekten başka bir şey yapmayacaklar. İyi Seyirler...

Rec 3 Diriliş Yönetmeni

Paco Plaza

Rec 3 Diriliş Oyuncuları

Leticia Dolera, Javier Botet, Diego Martin

Rec 3 Diriliş Senaristi

Rec 3 Diriliş Yorumları

Rec 3 Diriliş Yorum ilkinde bırakacaklardı para için böyle zorlama filmler yapınca ortaya berbat filmler çıkıyor bu da onlardan biri

18-12-2015 11:55 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film