Şansımı Seveyim

Şansımı Seveyim
Yönetmen:
Ender Mıhlar
Başrol:Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:25 Ağustos 2017
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 170 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 7
Hasılat:*


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Şansımı Seveyim filmi izle

Şansımı Seveyim Konusu

Şanssız bir adamın hayata yeniden tutup sevdiği kız ile birlikte olma mücadelesini anlatan Şansımı Seveyim izleyenlere eğlenceli bir komedi filmi sunuyor.

Filmin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapıyor. Filmin senaryosunu ise Oflu Hoca’nın Şifresi filminin de senaristlerinden bir tanesi olan Ferhat Ergün yazdı. Filmin başrollerinde Ali Kundilli serisi ile tanınan Cem Gelinoğlu ile birlikte Gökhan Kıraç ve Zeynep Tuğçe Bayat yer alıyor. Onlara Zerrin Sümer, Ümit Yesin, Gülsüm Alkan ve Mustafa Kırantepe gibi usta oyuncular eşlik ediyor.

Şansımı Seveyim filminin konusu genel olarak şanssız biri olan Sebahattin’in kısa hikayesi. Sebahattin yaşadığı şanssızlıklar nedeni ile mahallesinden uzaklaşmış, daha sonra yine şansızlıklar nedeni ile mahallesine geri dönmek zorunda kalmıştır. Fakat kendisi mahallesinde pek sevilmez çünkü her şeyi mahvetmesi ile ünlüdür. Fakat bu kez karşısına Yaprak çıkar ve şansının döndüğüne inanır. Yaprak Durmuş’un kız kardeşidir ve Durmuş ile Sebahattin’in arası bozuktur. Yaprak Sebahattin’den abisi ile barışmasını ister ve bunun üzerine de Sebahattin planlar yapmaya başlar. Fakat şansı beklediği gibi pek de dönmemiştir.

Şansımı Seveyim filmi son zamanlarda görmeye alıştığımız aksilikler üzerine oluşan komedi filmlerinden bir tanesi. Bu tarz filmleri sevenler için iyi bir seçenek oluşturuyor.

Şansımı Seveyim Yönetmeni

Ender Mıhlar

Şansımı Seveyim Oyuncuları

Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer, Ümit Yesin, Metin Yıldız, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülsüm Alkan, Mustafa Kırantepe

Şansımı Seveyim Senaristi

Şansımı Seveyim Yorumları

Şansımı Seveyim Yorum bu işi bırakın başka işler yapın kendinize küfür ettirmeyin

29-08-2017 18:43 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film