Sen Sağ Ben Selamet

Sen Sağ Ben Selamet
Yönetmen:
Ersoy Güler
Başrol:Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:16 Aralık 2016
YazarOkur Puan:
4.6 / 10 | Oy: 185 | Yorum: 4
Film Siteleri:IMDB: 3.5 • BeyazPerde: 5 • Sinemalar: 4.6
Hasılat:*


Oy Ver

4.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Sen Sağ Ben Selamet filmi izle

Sen Sağ Ben Selamet Konusu

Sağ Salim ve Sağ Salim 2 filmleriyle gönlümüze taht kuran, izleyiciye kahkaha dolu dakikalar yaşatan kahramanımız bu kez devam filmi olarak çekilen Sen Sağ Ben Selamet filmiyle geliyor.

Bahtsız bedevi Salim bu kez karşımıza Selamet olarak çıkıyor. Müebbet hapis cezası alan Sansar adındaki mahkumu Sivas’a götürecek olan nakil aracı, tahliye olan Selameti de memleketine götürecektir. Fakat bu yolculuk öyle sanıldığı gibi sorunsuz geçmeyecektir. Aracın kaza yapmasıyla başlayan yolculukta, birbiri ardına gelen aksilikler ve şanssızlıklar kahramanlarımızın peşini bırakmaz. İşin içine bir de Selamet’in şanssızlığı eklenince komedi kaçınılmaz olur.

Filmin yönetmen ve senaristliğini Sağ Salim ve Sağ Salim 2 filmlerinde olduğu gibi yine Ersoy Güler üstlenmiş. Başrolde yine diğer filmlerde de yer alan Burçin Bildik oynarken bu kez ona Geniş Aile ve birçok komedi filminden tanıdığımız Ufuk Özkan eşlik etmekte. Onların yanısıra Tuvana Türkay, Lale Başar ve Ayçin İnci gibi başarılı isimler de yer almaktadır.

İlk iki filmle büyük başarı sağlayan filmde, konu ve oyuncular değişse de komedi aynıydı. Bakalım bu kez aynı kaliteyi yakalayabilecekler mi? Ne olursa olsun izleyiciyi eğlendireceği kesin.

Sen Sağ Ben Selamet Yönetmeni

Ersoy Güler

Sen Sağ Ben Selamet Oyuncuları

Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay, Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Müge Uzel

Sen Sağ Ben Selamet Senaristi

Sen Sağ Ben Selamet Yorumları

Sen Sağ Ben Selamet Yorum sadece yazıklar olsun diyebiliyorum...bir sinema hayranı ve destekleyicisi olarak tüm iyi niyetimle yaklaşmama rağmen bir rezalet seyrettik diyebilirim...zaman geçirilmeden vizyondan çekilmesi ve çöpe atılması gerek...

22-12-2016 15:48 !!

Sen Sağ Ben Selamet Yorum berbat bir film. yarisinda çıktık. verdiğimiz paraya yazık. ahlaksız seviyesiz saçma film sıfır dahi vermiyorum.

28-12-2016 12:27 !!

Sen Sağ Ben Selamet Yorum hayatımda seyrettiğm en berbat ve en iğrenç film.sinema salonunu terk ettik.film küfürle başlıyor küfürle bitiyor yazıklar olsun.

04-01-2017 11:51 !!

Sen Sağ Ben Selamet Yorum film çok komikti gülmekten mahvoldum ya valla ben tv de seyrettim küfürleri kesiyorlar zaten sorun yok çok guzel olmuş

02-01-2018 15:12 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film