Şeytan Tüyü

Şeytan Tüyü
Yönetmen:
Murat Şenöy
Başrol:Mustafa Üstündağ, Şükran Ovalı, Güven Kıraç
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi, Polisiye
Yapım:Türkiye 2016
Vizyon Tarihi:18 Mart 2016
YazarOkur Puan:
5.2 / 10 | Oy: 223 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 4.2
Hasılat:*


Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Şeytan Tüyü filmi izle

Şeytan Tüyü Konusu

Türk sinemasında da son zamanlarda romanlardan beyazperdeye aktarılan filmleri çokça görmeye başladık ve Şeytan Tüyü filmi de bunlardan bir tanesi.

Şeytan Tüyü orijinal olarak Armağan Tunaboylu’nun Yıldız Cinayetleri isimli kitabından Gökhan Horzum ve Umut Oral tarafından filme uyarlandı. Filmin yönetmenliğini ise Murat Şenöy yapıyor. Filmin başrolünde Mustafa Üstündağ yer alıyor. Ona Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Beyti Engin, Erdal Tosun ve Derya Karadaş gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Metin bir iş adamıdır ve en büyük sermayesi kadınlarıdır. Fakat Neşe isminde birine aşıktır ve onunla birlikte düzenli bir hayata geçebilmesi için elindeki kızları başkasına devredip emekli olması gerekmektedir. Bunu da yapar ve kızları başkasına devrederek emekli olur. Tam yeni hayatının hayalini kurarken kızlardan bir tanesi öldürülür ve bu yüzden Metin baş şüpheli olur. Metin suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışır fakat bunu yapmanın tek yolu gerçek katili bulmaktır.

Şeytan Tüyü filmi izleyenlere eğlenceli bir polisiye hikaye sunuyor. Bir taraftan Metin’in başına gelenlere gülerken diğer taraftan bir katilin peşine düşüyorsunuz.

Şeytan Tüyü Yönetmeni

Murat Şenöy

Şeytan Tüyü Oyuncuları

Mustafa Üstündağ, Şükran Ovalı, Güven Kıraç

Şeytan Tüyü Senaristi

Şeytan Tüyü Yorumları

Şeytan Tüyü Yorum bir daha mustafa üstündağın filmini izlersem ünlüsünüz diye kendinizi bir halt sanıyorsunuz sokakda görsem yüzüne tükürürüm paragöz herifler

20-03-2016 00:57 !!

Şeytan Tüyü Yorum amatör işi bir film olmuş sinemada izlemeye değmez

01-04-2016 11:34 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film