Şeytanın Doğuşu

Şeytanın Doğuşu
Yönetmen:
Nirpal Bhogal
Başrol:Antonia Thomas, Jonathan Hyde, Lucy Chappell
Film Türü:Korku, Gerilim
Yapım:ABD 2018 (First Born)
Vizyon Tarihi:2 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.1 / 10 | Oy: 196 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.9 • BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Şeytanın Doğuşu filmi izle

Şeytanın Doğuşu Konusu

Şeytanın Doğuşu, korku ve gerilim sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapıt olarak izleyiciyle buluşuyor. Bilinmeyenler ve mistisizmin doruklarına çıkaran bu korku filminde kapıların çarpması ve gerilimin giderek arttığı çığlıklarınızı tutamayacağınız başarılı oyunculuklarla süslü bir korku seansı sizi bekliyor.

Şeytanın Doğuşu filmi birlikteliklerini bir çocukla süslemek isteyen bir çiftin çocuklarının insan ve bilinmeyen korku figürleriyle bir köprü formu oluşturmasıyla yaşadığı gerilim ve korku dolu süreci anlatıyor. Doğu edebiyatı ve sinema sanatı olarak aşina olduğumuz bu figürlere bakış açısının farklı bir yorumunu Nirpal Bhogal tarafından izliyoruz. Soğuk Öpücük filmiyle 2010 yılında tanıdığımız Nirpal Bhogal bu seferde bilimkurgu ve korku ögeleriyle izleyici şaşırtmaya geliyor.

Nirpal Bhogal’ın Soğuk Öpücük kısa filmi ve Sket filmlerinden sonra korku ve dram türündeki Şeytanın Doğuşu filmi ile riskli bir işe imza attığını söyleyebiliriz. Amerikan sinemasında çok az yapıtın başarılı olduğu, bilinmeyen ruhani varlıkların sinema teknikleri ile gerilim dozunun arttırılmasına dayanan projeler gişede umduğunu bulamıyor. Nirpal Bhogal’ın senaryosunu da Sean Hogan ile paylaştığı bu filmde yapımcısına umarım güzel haberler verebiliriz.

Şeytanın Doğuşu, Nirpal Bhogal sineması için bir dönüm noktası olacaktır. Çünkü izleyicileri tarafından suç türündeki filmleri çok fazla beğenilmişti. Beyazperde de korku türüne apar topar girişmesi sanat anlayışı açısından yeni bir pencere açabilir ya da hayranlarını büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşasına sebep olabilir. Şeytanın Doğuşu filmi için şimdi söz söyleme sırası sinemaseverlerde!

Şeytanın Doğuşu Yönetmeni

Nirpal Bhogal

Şeytanın Doğuşu Oyuncuları

Antonia Thomas, Jonathan Hyde, Lucy Chappell, Luke Norris, Eileen Davies, Georgie Smith

Şeytanın Doğuşu Senaristi

Şeytanın Doğuşu Yorumları

Şeytanın Doğuşu Yorum tek bir sahnede bile korkmadım

05-06-2017 19:30 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film