Siccin 4

Siccin 4
Yönetmen:
Alper Mestçi
Başrol:Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar
Film Türü:Türk Filmleri, Korku, Gerilim
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:1 Eylül 2017
YazarOkur Puan:
7 / 10 | Oy: 183 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 7.2
Hasılat:*


Oy Ver

7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Siccin 4 filmi izle

Siccin 4 Konusu

Alper Mestçi son zamanlarda Türk sinemasında yetişen en değerli yönetmenlerden bir tanesi. İlk olarak izleyenlerin dikkatini Musallat filmi ile çekmeyi başarmış ve izleyenler beğeni toplamıştı. Daha sonra Kanalizasyon filmi ile çok farklı bir yöne kaymış, umduğu da başarıyı yakalayamamıştı. Yine Sabit Kanca serisi ile komediye yönelmiş fakat yine hayal kırıklığı yaratmıştı. Siccin ile korku filmlerine geri dönmüş ve izleyenlerden tam not almıştı. Yönetmeni o zamandan beri başarılı olduğu korku filmleri ile izliyoruz ve şimdi de Siccin serisinin 4. filmi ile yine izleyenlere korku dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Filmin senaristliğini de Alper Mestçi kendisi yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Leyla ile Mecnun dizisinin çiçekçi teyzesi olan Sebahat Adalar ve çocuk oyuncu olarak başarılı olan Merve Ateş gibi isimler var. Aynı zamanda Mirza Metin ve Yasemin Kurttekin de filmin başrollerinde yer alıyor.

Siccin 4 filminin konusu öncekiler ile benzerlik gösteriyor. Saadet yalnız başına yaşayan yaşlı biridir. Aslında herkes onun yalnız yaşadığını düşünmektedir fakat gerçeği bir tek o bilir. Ailenin üyelerinden olan Yılmaz Ailesi de zor bir dönem yaşayınca mecbur olarak babaannelerinin evine taşınmak zorunda kalırlar. Fakat bu durum evin diğer sakinleri tarafından pek hoş karşılanmaz. Saadet hanımın evinin bahçesinde kocasının da mezarı bulunur ve bu da diğer dünyaya bir kapı görevi görür.

Siccin 4 Alper Mestçi’nin artık klasikleşen yeri yapım korku gerilim filmlerinin yenisi. Kaliteli sahneler ve beklenmedik durumlar ile izleyenleri korkutmayı başarıyor. Korku gerilim filmlerini sevenler için haftanın en iyi seçeneklerinden bir tanesi.

Siccin 4 Yönetmeni

Alper Mestçi

Siccin 4 Oyuncuları

Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Merve Ateş, Salih Gönültaş, Kıvılcım Kaya

Siccin 4 Senaristi

Siccin 4 Yorumları

Siccin 4 Yorum 10 numara film olmuş mutlaka izleyin

04-09-2017 18:44 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Anket ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film