Sinyalciler

Sinyalciler
Yönetmen:
Ahmet Kapucu
Başrol:Ayhan Taş, Burak Satıbol, Mahmut Tuncer
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi, Suç
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:16 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5 / 10 | Oy: 210 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.2 • BeyazPerde: 5.6
Hasılat:*


Oy Ver

5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Sinyalciler filmi izle

Sinyalciler Konusu

Sinyalciler sinema filmi; sokak ağzının (natüralist sinemacılığın) hissedildiği ve doğal absürt komedi tarzında gişeyi kahkahaya boğmaya geliyor. Hep Yek 2 filminin yapımcılarının ikinci gövde gösterisi olacak filmde, gişenin bu hafta en iddialı komedi filmlerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Zamanlama olarak dağıtımcının harika bir zaman tercih ettiğini söylememiz çok doğru olur. Yazın sıcaklarının ülke genelini yeni yeni sardığı bu günlerde vizyonda az film var. Tür olaraksa komedi yapımı göze çarpmıyor. Yıldızlar geçidi kadrosuyla haftanın en güçlü komedi filmlerinden dememiz abartı olmaz.

Sinyalciler filminin konusu: Hacıhüsrev’de 3 kafadar arkadaşın mafya, hırsızlık ve hapis dolu entrikalarının arasında yaşadıkları macerayı konu almaktadır. Filme ismini veren Sinyalcilik ise argo halk arasında bir ‘’sözlü para istenme’’ olarak sınıflandırabilir. Hayatın içerisinde bu üç arkadaşın maceraları da, sinyalcilere nasıl anlam yükledikleri de, izleyiciyi meraklandırıyor.

Sinyalciler filminin oyuncu kadrosunda ise birbirinden değerli yıldız oyuncu var. Ekranlarda severek izlediğimiz pek çok isim kendisine yer bulmuş. Ayhan Taş, Tamer Karadağlı, Burak Satıbol ve Hüseyin Elmalıpınar bunlardan sadece birkaçı… Ahmet Kapucu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Hep Yek 2 filminin aynı zaman yapımcısı olan Bilal Kalyoncu can veriyor. Şimdiden gişeniz bol kahkahanız eksik olmasın! Sinyalcilere dikkat edin!

Sinyalciler Yönetmeni

Ahmet Kapucu

Sinyalciler Oyuncuları

Ayhan Taş, Burak Satıbol, Mahmut Tuncer, Tamer Karadağlı, Cemal Hünal, Erdağ Yenel, Chloe Ortaç, Serkan Kuru

Sinyalciler Senaristi

Sinyalciler Yorumları

Sinyalciler Yorum oldukça eğlenceli bir film

16-07-2017 23:18 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Film