Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği
Yönetmen:
Tom Harper
Başrol:Jeremy Irvine, Helen McCrory, Adrian Rawlins
Film Türü:Korku, Gerilim, Gizem
Yapım:İngiltere 2015 (The Woman in Black 2: Angel of Death)
Vizyon Tarihi:15 Mayıs 2015
YazarOkur Puan:
5.5 / 10 | Oy: 151 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.9 • BeyazPerde: 4 • Sinemalar: 6.5
Hasılat:* - izleyici: 6.000


Oy Ver

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği filmi izle

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Konusu

İlk serisiyle büyük ilgi gören ”Siyahlı kadın” filmin devamı olarak Siyahlı Kadın: 2 Ölüm Meleği vizyona girmeye hazırlanıyor. Şimdiden korku severler tarafında ilgi odağı olan film rekora koşması bekleniyor. Korku ve gerilim dalındaki serinin bu filmi terkedilmiş tuhaf olduğu kadar güvenli de gözüken Eel Marsh’ın evindeki insanları anlatıyor.

Yurt dışında da büyük ilgi gören filmin yönetmenliğini Tom Harper üstleniyor. ilk filmde Herry Potter’ı canlandıran Daniel Radcliffe yer alırken, ikinci filmde de Harry Potter’da rol alan Helen McCrory ve Adrian Rawlins yer alıyor. Ayrıca Başrol kadrosunda Phoebe Fox ve Jeremy Irvine, Helen McCrory’e eşlik ediyor.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Psikoloji Kliniğine dönüştürülen Eel Marsh House küçük bir hastanedir. Binanın gizemli yönü, sorunlu askerlerin gelmesiyle ortaya çıkar. Hastalarla ilgilenmesi için görevlendirilen genç hemşire Eve, hastane sakinleri ile birlikte savaşla mücadele ederken bilmedikleri büyük bir sır tarafından da tehdit ile karşı karşıya kalırlar. Eve, herkesi korumaya çalışsa da siyahlar içindeki kadın tek tek yok etmektedir.

Heyecan ve gerilimin son ana kadar sürdüğü “Siyahlı kadın:2 Ölüm Meleği” , sürükleyici senaryosuyla izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Yönetmeni

Tom Harper

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Oyuncuları

Jeremy Irvine, Helen McCrory, Adrian Rawlins, Ned Dennehy

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Senaristi

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Yorumları

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği Yorum ilk filmden hiç bir şey anlamamıştım ve beğenmemiştim bu da saçma sapan bir film olmuş ikincisini neden yapmışlar anlamadım bile izlemeye değmez

18-05-2015 21:32 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film