Son Kalan

Son Kalan
Yönetmen:
Peter Berg
Başrol:Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch
Film Türü:Dram, Savaş, Biyografi
Yapım:ABD 2013 (Lone Survivor)
Vizyon Tarihi:28 Şubat 2014
YazarOkur Puan:
6.6 / 10 | Oy: 113 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 7.6 • BeyazPerde: 7 • Sinemalar: 7.7
Hasılat:*


Oy Ver

6.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Son Kalan filmi izle

Son Kalan Konusu

Gerçek bir hikayeden esinlenilerek yazılan bir kitap. İçinde Amerikan askerlerinin mükemmel! Kahramanlığı söz konusu olunca hemen bir Hollywood filmi kaçınılmazdı. Son Kalan yine bir savaş ve kahramanlık hikayesini ballandırarak anlatıyor.

Filmi beyazperdeye Peter Berg uyarlanı. Filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster ve Eric Bana gibi isimler var.

Filmin konusu 2005 yılında geçiyor. Amerikan ordusu Taliban liderlerinden biri öldürmeleri için 4 kişilik bir özel timi bölgeye gönderir. Adamlar Taliban liderini öldürmek için planlar yaparken birgün şans eseri bir köylüye görünürler. Aralarında onu öldürüp işlerine devam etmek yada serbest bırakıp hayatlarını riske atmak konusunda tartışırlar. Sonunda tabi ki iyilik melekleri oldukları için çocuğu bırakırlar. Çocuk da kıymet bilmez ve onları ispiyonlar. Bunun üzerine kalabalık Taliban ordusu onları alanda kuşatır. Aralarında amansız bir savaş başlar ve ortaya 4 yeni Rambo çıkar.

Son Kalan filmi klasik bir Amerikanın kendini ve askerlerini kahraman gösterme filmi diyebiliriz. Mümkün olduğu kadar kendilerini Melek ve süper savaşçı kahramanlar gibi göstermeye çabalıyorlar. Zaten bu sayede de Oscar’a aday gösterildiler.

Son Kalan Yönetmeni

Peter Berg

Son Kalan Oyuncuları

Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Eric Bana

Son Kalan Senaristi

Son Kalan Yorumları

Son Kalan Yorum film abartlı ama güzel olmuş

01-03-2014 03:41 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film