Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi
Yönetmen:
Quentin Tarantino
Başrol:Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz
Film Türü:Savaş, Macera
Yapım:ABD, Almanya 2009 (Inglourious Basterds)
Vizyon Tarihi:21 Ağustos 2009
YazarOkur Puan:
7 / 10 | Oy: 189 | Yorum: 6
Film Siteleri:IMDB: 8.3 • BeyazPerde: 8
Hasılat:* (bütçe:$75.000.000)


Oy Ver

7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Soysuzlar Çetesi filmi izle

Soysuzlar Çetesi Konusu

Soysuzlar Çetesi
 
Bir filmin yönetmeni Quentin Tarantino olunca o film büyük bir merak ile beklenir ve tarzı nedeni ile de bir çok sinema severi sinema salonuna sadece adı ile çeker. Soysuzlar Çetesi filmi de yine farklı yapısı ile yine çok tartışılacak gibi görünüyor.
 
Quentin Tarantino'un sinema dünyasında kendisine haz bir yapısı var ve sinema severler bunu gerçekten seviyor. O sahnelerdeki gerçeklik duygusu ve acıma duygusu, tereddüt gibi öğelerin yoksunluğu filmi çok ayrı bir hava katıyor. Diğer açıdan Quentin Tarantino filmlerinde sürekli çok kaliteli bir oyuncuya yer veriyor ve açıkçası bu oyuncunun da oyunculuk yeteneklerini sonuna kadar zorluyor.
 
Daha önce hiçbir filmde oynamadıkları çok farklı bir karakteri canlandırma sırası Soysuzlar Çetesi filminde Brad Pitt'e gelmiş gibi görünüyor. Hem Quentin Tarantino filmi hem de Brad Pitt söz konusu olunca gişe hasılatı da kaçınılmaz gibi görünüyor.
 
Soysuzlar Çetesi filminin konusu ile yine Quentin Tarantino eseri. Sürekli konu edilen Nazi Almanya'sını bu filmde yine görüyoruz. Brad Pitt'in başkanlığını yaptığı yahudi bir çete Nazi Almanya'sından intikam almak için çetelerin yaptığı tarzda saldırılar düzenlerler.
 
Soysuzlar Çetesi filminin fragmanında dikkat çeken bir söylev gerçekten aslında filmin konusunu mükemmel anlatıyor. Daha önce çok savaş filmi gördünüz ama hiç Quentin Tarantino savaş filmi görmediniz. Sahneler tamamen Quentin Tarantino eseri ve bunu çok net görüyorsunuz ve dahası hissediyorsunuz.
 
Sanırım Soysuzlar Çetesi filmini daha fazla anlatmaya gerek yok. Quentin Tarantino dı filmin konusunu ve sahnelerini yeterince anlatıyor. İşin içinde Brad Pitt gibi usta bir oyuncu da girince izlenmeye değer mükemmel bir film ortaya çıkmış. İyi Seyirler..

Soysuzlar Çetesi Yönetmeni

Quentin Tarantino

Soysuzlar Çetesi Oyuncuları

Brad Pitt(Lt. Aldo Raine), Mélanie Laurent(Shosanna Dreyfus), Christoph Waltz(Col. Hans Landa), Eli Roth(Sgt. Donnie Donowitz), Michael Fassbender(Lt. Archie Hicox), Diane Kruger(Bridget Von Hammersmark), Daniel Brühl(Fredrick Zoller), Til Schwei

Soysuzlar Çetesi Senaristi

Soysuzlar Çetesi Yorumları

Soysuzlar Çetesi Yorum fragmanı gayet güzeldi zaten tarantino varsa film manyaktır eşinden bu film için mi ayrıldı bilen var mı haberlerde çıkmıştı

19-08-2009 00:54 !!

Soysuzlar Çetesi Yorum süper bir film

20-08-2009 23:48 !!

Soysuzlar Çetesi Yorum tarantino filmleri çok farklı oluyor adamın stili süper o yüzden bu filmi de izleyeceğim

20-08-2009 23:49 !!

Soysuzlar Çetesi Yorum Brad pitt aksağanı dışında film tarantino filmi olarak hayal kırıklığı,ben hiç beğenmedim.Son Durak 4- e gitseydim keşke diye düşünüyorum.

07-09-2009 13:21 !!

Soysuzlar Çetesi Yorum film, gercek bir bas yapit, pulp fiction seviyesinde bir tarantino saheseri, 150 dakika, bir filmi nefes almadan seyredebilirmisiniz? yrimizden kimildiyamadik, elestirmenlerin, uzun diyalog yorumlari da kesinlikle gercekci degil, bir kelime fazla yok, tarantino stilinde bir film icin..

14-09-2009 20:15 !!

Soysuzlar Çetesi Yorum çok güzel bir film

06-01-2012 01:11 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film