Spark: Bir Uzay Macerası

Spark: Bir Uzay Macerası
Yönetmen:
Aaron Woodley
Başrol:Jessica Biel, Hilary Swank, Susan Sarandon
Film Türü:Aile, Animasyon, Macera
Yapım:ABD 2016 (Spark: A Space Tail)
Vizyon Tarihi:7 Temmuz 2017
YazarOkur Puan:
4.8 / 10 | Oy: 176 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.5 • BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

4.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Spark: Bir Uzay Macerası filmi izle

Spark: Bir Uzay Macerası Konusu

Spark: Bir Uzay Macerası filmi animasyon sevenlerin yüzünü güldürecek aksiyon ve maceranın dozunun hiç düşmediği harika bir yolculuğa çıkartıyor. Gezegen Bana’nın mutlu bir diyar olduğu günlerde karanlıkla bu kadar kirlenebileceğini hiç kimse tahmin edemezdi!

Zhong’un esareti altındaki Bana halkının yardımına ihtiyacı var! Kötü bir kalp ve gezegenin zorba diktatörünü bir maymun olan Spark yenebilecek mi! Tek başına mümkün değil! Ama arkadaşları ve koca kalpli yüreğiyle bir umut olabilir. Zhong evrene hükmetme planları yaparken bu basit maymun Bana halkına güzel günleri geri getirmek için çok çalışmak zorunda!

13 yıl önce başlayan kötü kaderi Bana halkı ve Spark yenebilecek mi? Yoksa Spark, Vix ve Chunk Zhong’un kötülüklerine karşı unutulup gidecek basit esirler olarak mı kalacaklar! Son zamanlarda tasarlanmış en iyi kahraman animasyonu olan Spark her yaştan izleyiciye güzel dakikalar sunmak için gişeye davet ediyor.

Aaron Woodley yönetmen koltuğunda animasyon filmi nasıl çekiliri başarılı bir şekilde gösteriyor. Jessica Biel ve Susan Sarandon sesleriyle sinema salonunu bütün duyguları aktarırken çizgi dünyanın içerisinde inanılmaz görüntülerle gerçekliğin kendisini buluyorsunuz.

Spark : Bir Uzay Macerası animasyon kategorisinde son zamanlarda gişeye giren yapımlar arasında şüphesiz en iyilerinden.

Spark: Bir Uzay Macerası Yönetmeni

Aaron Woodley

Spark: Bir Uzay Macerası Oyuncuları

Jessica Biel, Hilary Swank, Susan Sarandon, Patrick Stewart, Jace Norman, Athena Karkanis, Alan C. Peterson, Ivan Sherry

Spark: Bir Uzay Macerası Senaristi

Spark: Bir Uzay Macerası Yorumları

Spark: Bir Uzay Macerası Yorum kalitesi düşük ama eğlenceli bir film

18-07-2017 02:35 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film