Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi
Yönetmen:
J.J. Abrams
Başrol:Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac
Film Türü:Aksiyon, Fantastik, Macera, Uzay
Yapım:ABD 2019 (Star Wars: The Rise of Skywalker)
Vizyon Tarihi:20 Aralık 2019
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 48 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filmi izle

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Konusu

Disney Star Wars serisini satın aldığında herkes verdikleri o kadar parayı nasıl çıkartacaklarını merak ediyordu. Fakat söz konusu Disney olunca bu pek de zor olmadı. Yeni bir üçlemenin ilk filmleri ile zaten verdikleri parayı fazlası ile çıkarttılar. Dahası bunun eğlence parkı ve oyuncakları da işin içine girince Lucas Film Star Wars’u bedavaya vermiş gibi oldu.

Yeni Star Wars üçlemesinin son filmi aynı zamanda Star Wars serisinin de son filmi. Toplam 9 filmden oluşacak seri Disney’in açıklamasına göre şimdilik son buluyor ama Disney belli bir zaman geçtikten sonra ya seriyi yeniden başlatır ya da yeni bir üçleme daha ekler. Bunun dışında çektikleri yan filmler de cabası.

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi şimdilik tüm serinin finali olarak görünüyor. Serinin yeni kötü adamı olan Kylo Ren Büyük Lider Snoke’u öldürdükten sonra artık karanlık tarafın tek lideri olmuş ve bunu korumak için de gün geçtikçe daha acımazsız bir hale gelmiştir. Rey ise kendini keşfetmeye devam etmekte ve Ren’in karşısındaki tek güç olarak görünmektedir. Fakat gerçekleri öğrendikçe direnişin tek umudu olduğunun da farkına varacaktır.

Serinin finali aslında en büyük savaşın da sahne alacağı film olacak. Direniş ile İlk Düzen karşı karşıya geliyor ve Ren ile de Rey büyük bir yüzleşme gerçekleştiriyor. Filmin sonu da aynı zamanda bunun gerçek bir final mi yoksa devamı için kapının açık olup olmadığını da gösterecek.

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Yönetmeni

J.J. Abrams

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Oyuncuları

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Senaristi

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Yorumları

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film