Striptiz Kulübü 2

Striptiz Kulübü 2
Yönetmen:
Gregory Jacobs
Başrol:Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello
Film Türü:Erotik, Müzikal, Dram
Yapım:ABD 2015 (Magic Mike XXL)
Vizyon Tarihi:17 Temmuz 2015
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 208 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5.8 • BeyazPerde: 7 • Sinemalar: 6.6
Hasılat:159.000 TL (bütçe:$14.800.000) - izleyici: 11.000


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Striptiz Kulübü 2 filmi izle

Striptiz Kulübü 2 Konusu

Serinin ilk filmi 2012 tarihinde yayınlandığında büyük tartışma yaratmıştı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken Striptiz Kulübü – Magic Mike aslında ardında bir çok da hikaye barındırıyordu. Bu hikayelerden yola giderek serinin ikinci filmi Striptiz Kulübü 2 filmi çekildi ve izleyenler ile buluşuyoruz.

Channing Tatum sinemaseverlerin gözüne bir anlamda dans ederek girmişti. Step Up efsanesinin başlamasını sağlayan ünlü oyuncu bu yüzden de ilk filmde dans gerektiren bu filmde yer almıştı. Fakat işin aslı biraz daha farklı. Channing Tatum oyuncu olabilmek için çabalarken geçimini sağlayabilmek için Striptiz Kulüplerinde dansçı olarak görev yapıyordu. Zaten bu film teklifini de geçmişten gelen anıları nedeni ile kabul etmişti. Her ne kadar gurur duyulacak bir iş olmasa da insanın mecbur kaldığında neler yapabileceğinin göstergesi olduğunu belirtmişti.

Serinin ikinci filmi olan Striptiz Kulübü 2 – Magic Mike XXL işte bu hikayeden yola giderek Reid Carolin ve Channing Tatum tarafından yazıldı. Gregory Jacobs’un yönetmenliğini yaptığı filmde yine Channing Tatum ile birlikte Matt Bomer ve Joe Mangaliello yer alıyor.

Serinin ilk filminde Mike striptiz kariyerinin zirvesinde iken mesleğini bırakmış ve normal bir hayata geçmiştir. Bir taraftan emeklilik döneminde her şeyden uzak durmaya çalışırken diğer taraftan geçmişinden gelen ün ve şöhret onu çekmeye devam ediyor ve Mike hayatında bir şeylerin eksikliğini hissetmeye başlıyor. Bunun üzerine yıllar sonra ekip tekrardan bir araya geliyor ve efsanevi son bir performans için yollara düşüyor.

Kadınlar için özel striptiz kulübü Türk insanı için çok uzak bir kavram ve o yüzden film itici gelebilir. Gerek konuşmalar gerek bazı sahneler ve gerek danslar nedeni ile çoğu kişiye erotik gelebilecek bir film. Yine de genel olarak konusuna bakıldığında dramatik bir komedi sunuyor.

Striptiz Kulübü 2 Yönetmeni

Gregory Jacobs

Striptiz Kulübü 2 Oyuncuları

Channing Tatum(Mike), Matt Bomer(Ken), Joe Manganiello(Big Dick Richie), Kevin Nash(Tarzan), Adam Rodriguez(Tito), Gabriel Iglesias(Tobias), Stephen Boss(Malik), Amber Heard(Zoe)

Striptiz Kulübü 2 Senaristi

Striptiz Kulübü 2 Yorumları

Striptiz Kulübü 2 Yorum çok saçma bir film olmuş bir de bu tarz işleri yapanların yaptıkları pis işleri mantık çerçevesine indirmeye çalışmalarına kim inanıyor merak ediyorum

18-07-2015 02:08 !!

Striptiz Kulübü 2 Yorum kızlar için güzel film olmuş ama türkiye'de bunu izleyecek kız pek fazla yoktur

18-07-2015 21:26 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film