Takip 3: Son Karşılaşma

Takip 3: Son Karşılaşma
Yönetmen:
Olivier Megaton
Başrol:Liam Neeson, Forest Whitaker, Famke Janssen
Film Türü:Aksiyon, Suç, Gerilim
Yapım:Fransa 2015 (Taken 3)
Vizyon Tarihi:9 Ocak 2015
YazarOkur Puan:
5.9 / 10 | Oy: 166 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 6.1 • BeyazPerde: 6 • Sinemalar: 7.4
Hasılat:*


Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Takip 3: Son Karşılaşma filmi izle

Takip 3: Son Karşılaşma Konusu

Takip (Taken) serisi Türkiye’de de beğenilerek takip edilen bir seri ve bunda serinin ikinci filminin Türkiye’de çekilmesinin büyük rolü var. Her ne kadar Türkiye’yi üçüncü dünya ülkesi gibi gösterse de yine de film beğeni toplamıştı. Yönetmen Olivier Megaton serinin üçüncü filmi Takip 3 Son Karşılaşma ile yine oldukça iddialı bir şekilde geliyor.

Luc Besson ve Robert Mark Kamen’in senaryosunu yazdığı filmin başrolünde yine dünyaca ünlü yıldız Liam Neeson yer alıyor. Onu kovalayan adam olarak ise Oscar’lı oyuncu Forest Whitaker var. Famke Janssen, Maggie Grace ve Dougray Scott ikiliye eşlik eden oyuncular.

Emekli ajan Bryan Mills’i kızını kurtarmak için Fransa’nın altını üstüne getirdiği film ile tanımıştık. Eşi ve kızı ile barışma fırsatı bulduktan sonra Türkiye’ye gelmesi ile intikam peşinde koşanları da bu kez Türkiye’de halletmişti. Bu kez ise peşinde çok daha büyük bir bela, daha doğrusu belalar var.

Bryan Mills için hayattaki en önemli yaşam kaynağı kızıdır ve onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Fakat işlenen bir cinayet ile işler yeniden karışır. Zanlı olarak tek şüpheli Bryan Mills’dir ve kendini temize çıkartabilmek için gerçek katilleri bulması gerekmektedir. Fakat bu cinayet öyle normal bir cinayet değildir. Diğer taraftan görevli Franck Dotzler Bryan’ı yakalamakta kararlıdır ve bunun için tüm teşkilatları ayağa kaldırmıştır. Bryan Mills’in peşinde bu kez polis, FBI ve CIA bulunmaktadır ve işler daha da zorlaşmıştır.

Serinin üçüncü filmi olan Takip 3 filminin fragmanındaki en can alıcı nokta ilk filme yaptığı gönderme. Bryan Mills kızını kaçıran adamlar ile son dakika telefonda konuşmuş ve onları bir şekilde bulup öldüreceğini belirtmişti. Adam da İyi Şanslar deyip telefonu kapatmıştı. Bu kez Ajan Franck aynı şekilde telefonda Mills’e onu bir şekilde bulup yakalayacaklarını belirtiyor ve Mills’in cevabı da İyi Şanslar oluyor. Bu bile filmi izlemek için insanda inanılmaz bir merak uyandırıyor.

Takip 3: Son Karşılaşma Yönetmeni

Olivier Megaton

Takip 3: Son Karşılaşma Oyuncuları

Liam Neeson, Forest Whitaker, Famke Janssen, Maggie Grace, Dougray Scott

Takip 3: Son Karşılaşma Senaristi

Takip 3: Son Karşılaşma Yorumları

Takip 3: Son Karşılaşma Yorum serinin en güzel filmi olmuş mükemmeldi

09-01-2015 21:12 !!

Takip 3: Son Karşılaşma Yorum film harika 10 numara bu adama aksiyon yakışıyor

13-01-2015 20:04 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film