Taşıyıcı: Son Hız

Taşıyıcı: Son Hız
Yönetmen:
Camille Delamarre
Başrol:Ed Skrein, Ray Stevenson, Loan Chabanol
Film Türü:Aksiyon, Suç, Yarış
Yapım:Fransa, Çin 2015 (The Transporter Refueled)
Vizyon Tarihi:4 Eylül 2015
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 215 | Yorum: 2
Film Siteleri:IMDB: 5 • BeyazPerde: 6.6 • Sinemalar: 6.1
Hasılat:2.473.000 TL - izleyici: 227.000


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Taşıyıcı: Son Hız filmi izle

Taşıyıcı: Son Hız Konusu

Sinema dünyasının en fazla beğenilen serilerinden bir tanesi olan Taşıyıcı serisi, serinin dördüncü filmi ile çok uzun zamandan sonra sinemaseverlerin karşısına çıkıyor fakat büyük bir hayal kırıklığı yaratacağı kesin diyebiliriz.

Taşıyıcı serisini bir üst seviyeye taşıyan Jason Statham Taşıyıcı 4 Son Hız filminde yer almıyor. Yapımcılar bunun yerine ucuza kaçarak pek tecrübesi olmayan fakat Jason Statham’a benzeyen Ed Skrein ile anlaştılar. Jason Statham’daki sert bakışlar ne yazık ki yeni başrol oyuncusunda yok ve dahası oldukça yumuşak ve körpe duruyor diyebiliriz. Dahası filmin senaristleri ve yönetmeni de değişti ve yine pek tecrübesi olmayan isimlere bırakıldı. Görünen o ki yapımcılar nasıl olsa Taşıyıcı ismi var diye ortaya en ucuzundan bir yapım atıyorlar ve gişenin tadını çıkartmaya çalışıyorlar.

Taşıyıcı: Son Hız filminde bu kez usta sürücümüz Frank Martin bir soygun için kiralanıyor ve her zaman olduğu gibi işler pek yolunda gitmiyor. Şoförümüz ve müşterilerinin peşine bu kez Rus mafyası düşüyor ve Frank Martin hem mükemmel sürücü yeteneklerini hem de yakın dövüş becerilerini sonuna kadar göstermek zorunda kalıyor.

Film sinemaseverlere yine bolca aksiyon ve sürüş gösterisi sunuyor fakat klasik Taşıyıcı filmi bekleyenleri büyük hayal kırıklığı bekliyor.

Taşıyıcı: Son Hız Yönetmeni

Camille Delamarre

Taşıyıcı: Son Hız Oyuncuları

Ed Skrein(Frank Martin), Ray Stevenson(Frank Martin Sr.), Loan Chabanol(Anna), Gabriella Wright(Gina), Tatiana Pajkovic(Maria), Wenxia Yu(Qiao), Radivoje Bukvic(Arkady Karasov), Lenn Kudrjawizki(Leo Imasov)

Taşıyıcı: Son Hız Senaristi

Taşıyıcı: Son Hız Yorumları

Taşıyıcı: Son Hız Yorum seriyi mahvetmişler abi yaa başka adam mı bulamadınız

06-09-2015 21:41 !!

Taşıyıcı: Son Hız Yorum batırmışler resmen nerede eski taşıyıcı hiç olmamış hiç

21-12-2015 21:17 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film