Tatlı Şeyler

Tatlı Şeyler
Yönetmen:
Uğur Uludağ
Başrol:Cem Özer, İlhan Şeşen, Uğur Uludağ
Film Türü:Türk Filmleri, Komedi
Yapım:Türkiye 2017
Vizyon Tarihi:23 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
5.1 / 10 | Oy: 184 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 4.3 • BeyazPerde: 6
Hasılat:*


Oy Ver

5.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Tatlı Şeyler filmi izle

Tatlı Şeyler Konusu

Tatlı Şeyler sinema filmi, bu hafta vizyona giren en iddialı komedi filmlerinden. Cem Özer ve Uğur Uludağ’ın hayat verdikleri iki karakterin başından geçen sürprizlerle dolu ve kahkahaların eksik olmadığı bir yol hikayesi sizleri bekliyor.

Cem Özer ve Uğur Uludağ’ın bu iki karakteri daha önce başka bir filmde (Kadrinin Götürdüğü Yere Git) Şafak Sezer ve Alp Kırşan’ın başrollerini paylaştıkları projede kısa bir rolleri olmuştu. İnternette ve insanların zihinlerinde sempatiyle ve sevgiyle yer bulan bu ikili kendilerini başrol olarak kendi filmlerinde bulmaları uzun zaman almadı. Tatlı Şeyler filminde ise Ercan ve Hamido olarak karşımıza çıkıyorlar.

İlhan Şeşen, Demet Şaşmaz, Toprak Sergen ve hikayenin minik başrollerinden Ece Üstündağ’ın(Bebek) başarılı performanslarını takdir etmememiz pek mümkün değil. Sema Dağ ve Ali Marul’un yapımcılığını yaptığı filmde yaz aylarında keyifle izleyeceğiniz bir iş ortaya çıkmış. Senaryoda ise Cem Özer ve Uğur Uludağ’ın ortak performanslarını görüyoruz. Usta ikilinin bundan sonra senaristliği düşünüp düşünmediklerini muhtemelen gişe performansları belirleyecektir.

Başarılı ve eğlenceli bu yol hikayesi izleyiciyi önyargıları ve yaşamın içerisinde ki küçük eğlenceleri sunarken en azından bir gülümseme vaat etmek üzere yola çıkıyor. Ercan ve Hamido karakterlerinin yüklü bir miktar para ve mafya kovalamacasının arasında bulmalarıyla zorlu ve komik bir macera ortaya çıkmış.

Tatlı Şeyler Yönetmeni

Uğur Uludağ

Tatlı Şeyler Oyuncuları

Cem Özer, İlhan Şeşen, Uğur Uludağ, Cem Uçan, Demet Şaşmaz, Toprak Sergen, Demet Tuncer, Sevil Akı

Tatlı Şeyler Senaristi

Tatlı Şeyler Yorumları

Tatlı Şeyler Yorum verdiğiniz paraya pek değmiyor

16-07-2017 23:19 !!

Yorum Yaz

:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur Film