Terminatör: Kara Kader

Terminatör: Kara Kader
Yönetmen:
Tim Miller
Başrol:Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis
Film Türü:Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Yapım:ABD 2019 (Terminator: Dark Fate)
Vizyon Tarihi:1 Kasım 2019
YazarOkur Puan:
6.1 / 10 | Oy: 57 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

6.1
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Terminatör: Kara Kader filmi izle

Terminatör: Kara Kader Konusu

Terminatör serisi sonunda gerçek yaratıcısının eline yeniden geçti ve James Cameron yeni Terminatör filmi olan Terminatör Kara Kader ile hayranlarının karşısına geliyor.

Terminatör Kara Kader filminin yönetmenliğini Tim Miller yapıyor. Filmin senaryosunu ise James Cameron yaptı. Filmin başrollerinde yine Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton yer alıyor.

Yeni Terminatör filminin hikayesi ise oldukça ilginç. Bilindiği gibi serinin ikinci filminden sonra James Cameron serinin yeni filmlerinde senaryoya karışmadı ve hikaye farklı yönlere gitti. Daha sonradan değişik Terminatör filmlerine imza atıldı ve hepsi hayal kırıklığı ile sonuçlandı. James Cameron yeni filmi yazarken kendisinden sonra yapılan filmleri olmamış gibi kabul etti. En azından kendisi bu şekilde açıklama yaptı. Yani Terminatör Kara Kader aslında orijinal Terminatör 3 filmi diyebiliriz.

O yüzden filmin konusu ikincisinin bittiği yerden başlıyor ve konu tamamen Sarah Connor üzerinden ilerliyor. Sarah Connor geleceği değiştirir ve kendisine yeni bir hayat sürer. Fakat gelecekten iki Terminatör gelmesi ile kendini yine amansız mücadelenin içinde bulur. Terminatörlerden bir tanesi küçük bir kızı öldürmek için gelmiştir. Diğeri ise onu korumak için. Bunu yapabilmek için de Sarah Connor’dan yardım alır. Önüne geleni yok eden Terminatör’den kaçarken kader onları ilk Terminatör’e götürür.

Terminatör Kara Kader film eleştirmenlerinden pek de umduğu eleştirileri alamadı. Önceki filmlere göre daha iyi olmasına rağmen yine de serideki kopukluk dikkat çekiyor. Dahası filmin daha çok Sarah Connor’a odaklanması ve Arnold Schwarzenegger yaşlanmış şekilde kısıtlı zaman diliminde filmde yer alması eleştirilerden bir tanesi. Dahası ölürken izlediğimiz Terminatör’ün sonradan ortaya çıkması ve buna benzer senaryodaki zorlama kopukluklar da gözden kaçmıyor.

Terminatör: Kara Kader Yönetmeni

Tim Miller

Terminatör: Kara Kader Oyuncuları

Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis

Terminatör: Kara Kader Senaristi

Terminatör: Kara Kader Yorumları

Terminatör: Kara Kader Yorum hiç izlemeyin derim.

01-11-2019 17:15 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film