Testere: Jigsaw Efsanesi

Testere: Jigsaw Efsanesi
Yönetmen:
Michael Spierig
Başrol:Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie
Film Türü:Gerilim, Korku, Polisiye, Suç, Gizem
Yapım:ABD 2017 (Jigsaw)
Vizyon Tarihi:3 Kasım 2017
YazarOkur Puan:
6.6 / 10 | Oy: 161 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 7
Hasılat:* (bütçe:$10.000.000)


Oy Ver

6.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Testere: Jigsaw Efsanesi filmi izle

Testere: Jigsaw Efsanesi Konusu

Hollywood yapımcılarının sadece paraya önem verdiğinin en büyük kanıtlarından bir tanesi aslında Testere serisi. Serinin ilk filmi 2004 yılında vizyona girdiğinde büyük ses getirmiş ve korku filmleri klasiklerinden bir tanesi olmayı başarmıştı. Daha sonra yapımcılar işi o kadar abarttılar ki ardı ardına uydurma filmler ile sadece gişeyi hedeflediler ve efsanevi bir seriyi itici hale getirmeye başardılar. 2010 yılında sözde son film adı altında serinin yedinci filmi yayınlandı ve serinin kapatıldığı söylendi.

Şimdi serinin sekizinci filmi olan Testere: Jigsaw Efsanesi izleyenler ile buluşuyor ve konu yine aynı. Başrolde sınırlı da olsa yine Tobin Bell var ve filmin ana karakteri de yine kendisi. Film boyunca ölüm türleri değişiyor ve senaristler bu konuda yaratıcı olmak için oldukça abartılı işlere imza atıyorlar.

Testere: Jigsaw Efsanesi serinin ilk filminden sonra tamamen öldürmedeki yaratıcılık kısmına odaklandı ve konu tamamen ortadan kaldırıldı. Herhangi bir konu olmadan sadece öldürme sahneleri ile izleyicilerin karşısına çıktılar. Yeni filmde de pek değişiklik yok. Filmde yeni bir Testere yani Jigsaw çıkartma çabası var. Bu da yapımcıların seriyi yeniden başlatma isteğini gösteriyor.

Serinin ilerleyişini biliyorsanız ve serinin hayranı iseniz film yine hoşunuza gidecektir. Çılgın ölümler ve ölüm tuzakları çok abartılı olsa da oldukça etkileyici. Hikayede de her zaman olduğu gibi bir karmaşa yaratma çabası var ama bütünlük yok.

Testere: Jigsaw Efsanesi Yönetmeni

Michael Spierig

Testere: Jigsaw Efsanesi Oyuncuları

Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Clé Bennett, Laura Vandervoort, Paul Braunstein, Mandela Van Peebles

Testere: Jigsaw Efsanesi Senaristi

Testere: Jigsaw Efsanesi Yorumları

Testere: Jigsaw Efsanesi Yorum ben bayılıyorum testere filmlerine ya tam benlik erkek arkadaşlarıma zorla izlettirirdim hepsi saçma olduğunu söyledi bu kimin umrunda çok güzel film

08-10-2020 11:54 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Anket ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur Film