Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok
Yönetmen:
Taika Waititi
Başrol:Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett
Film Türü:Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Uzay
Yapım:ABD 2017
Vizyon Tarihi:27 Ekim 2017
YazarOkur Puan:
7.3 / 10 | Oy: 151 | Yorum: 1
Film Siteleri:BeyazPerde: 8.6
Hasılat:* (bütçe:$180.000.000)


Oy Ver

7.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Thor: Ragnarok filmi izle

Thor: Ragnarok Konusu

Marvel son zamanlarda süper kahraman filmlerini ayrı bir boyuta taşıdı ve rakipleri e onu taklit etmeye başladı. Bilindiği gibi Marvel Demir Adam ile başlayan uzun soluklu bir süper kahraman serisi oluşturma planına başladı ve bunu da çok başarılı bir şekilde devam ediyor. Fakat bu başarıda en fazla dikkat çeken devam filmlerinin öncekinden de daha iyi olması. Bunda önceden planlamanın da katkısı büyük.

Thor Ragnarok filmi Thor serisinin üçüncü filmi ve serinin en iyi filmi olarak görünüyor. Filmin başrollerinde yine Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston yer alıyor. Kötü karakter olarak ise ünlü oyuncu Cate Blanchett filme dahil oluyor. Mark Ruffalo da Hulk olarak filmde yer alan isim. Filmde kısa da olsa Doktor Strange olarak Benedict Cumberbatch da yer alıyor. Dikkat çeken diğer bir isim ise Valkyrie olarak Tessa Thompson ve Grandmaster olarak Jeff Goldblum.

Thor Ragnarok’ta Thor yeni bir maceraya atılıyor. Ülkesi Hela tarafından işgal ediliyor ve yine Hela tarafından en büyük gücünü oluşturan çekici yok ediliyor. Bunun üzerine kendini farklı bir yerde bulunuyor ve Valkyrie tarafından yakalanarak Grandmaster’a sunuluyor. Grandmaster farklı gezegenlerden farklı kişilerin dövüştüğü oyunlar düzenliyor. Bu Roma döneminin gladyatör savaşlarına benziyor. Thor’un da rakibi Hulk oluyor. Thor ve Hulk ile kafa kafaya vererek özgürlüklerini yeniden kazanmaya ve Hela’ya karşı savaşmaya karar veriyorlar ve yeni bir takım oluşturuyorlar.

Thor, yeni filmde aslında kendini keşfediyor ve çekici olmadan gerçek bir Tanrı olma yolunda ilerliyor. Sonunda da zaten bunu başarıyor. Tabi ekibe de yeni isimler katılıyor ve bu isimler de yeni çıkacak olan Yenilmezler filminde yer alacak.

Thor Ragnarok mükemmel bir film. Filmin komedi kısmını oldukça yüksek tutmuşlar ve diğer kategorilerden daha fazla olduğu için de filmi ile olarak komedi filmi diye çağırmak mantıklı olacaktır.

Thor: Ragnarok Yönetmeni

Taika Waititi

Thor: Ragnarok Oyuncuları

Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo, Clancy Brown

Thor: Ragnarok Senaristi

Thor: Ragnarok Yorumları

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Film