Oyuncak Hikayesi 4

Oyuncak Hikayesi 4
Yönetmen:
Josh Cooley
Başrol:Tom Hanks, Tim Allen, Tony Hale
Film Türü:Aile, Animasyon, Macera, Komedi
Yapım:ABD 2019 (Toy Story 4)
Vizyon Tarihi:21 Haziran 2019
YazarOkur Puan:
5.8 / 10 | Oy: 102 | Yorum: 1
Film Siteleri:
Hasılat:*


Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Oyuncak Hikayesi 4 filmi izle

Oyuncak Hikayesi 4 Konusu

Çoğu kişi bilmez ama Oyuncak Hikayesi’nin dünyadaki yeri çok ayrıdır. Sadece sinema dünyası değil, günümüz teknoloji dünyasındaki yer ayrıdır. Bunun nedeni ise Pixar’ın doğuşunu sağlaması ve dahası Steve Jobs’un yok olup gitmesini engellemiş olmasıdır.

Bilindiği gibi Steve Jobs Apple’dan kovulduktan sonra yeni bir bilgisayar işine girmiş ama batırmıştır. Yatırımlarından bir tanesi de o zamanlar animasyon yapımcısı olan arkadaşı ile birlikte Pixar olmuştur. Her ne kadar yavaş giden bir yatırım olsa da Oyuncak Hikayesi’nin vizyona girmesi ile büyük bir çıkış yakalamış ve Disney’in dikkatini çekmiştir. Steve Jobs da bu şekilde yeniden vitrine çıkmış, Disney ile yapılan anlaşma ile yeniden zengin olmuş ve dahası Apple’ın kapıları yeniden ona açılmıştır.

Oyuncak Hikayesi görüntü kalitesi olarak çığır açmış ve konusu ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Serinin devam filmlerinde de bu çizgiyi korudular ve serinin dördüncü filmi olan Oyuncak Hikayesi 4 ile de başarılarını devam ettirmeyi amaçlıyorlar.

Film vizyona girdiği Amerika’da büyük beğeni topladı ve izleyicilerden çok yüksek puanlar almayı başardı.

Oyuncak Hikayesi 4 filminin konusu oyuncak olduğunu kabul etmeyen bir oyuncağın macerasından ibaret. Ekibe yeni katılan Forky kesinlikle oyuncak olduğunu kabul etmez ve hayattaki gerçek yerini öğrenmek için bir maceraya atılır. Tabi kahramanlarımız da onun peşinden gider ve kendileri yine karmaşık bir maceranın içinde bulurlar.

Oyuncak Hikayesi 4 Yönetmeni

Josh Cooley

Oyuncak Hikayesi 4 Oyuncuları

Tom Hanks, Tim Allen, Tony Hale

Oyuncak Hikayesi 4 Senaristi

Oyuncak Hikayesi 4 Yorumları

Manolya Yorum
arkadaş
ekle
hikaye tamam woody üzerine kurulmuş ve daha çok mesaj verme üzerine. forky olarak bilinen çatal dışında da yeni pek karakter yok. annabella bebeği ve bir zamanların korku unsuru olan bebekler hariç. yani ilk kez tamamen mesaja odaklanıp yeni oyuncak satma güdüsüne yenilmemişler. konusu oldukça güzel. pek komik ve eğlenceli değil. o yüzden sıkılabilirsiniz. yine de oldukça güzeldi

Manolya • 22-06-2019 20:38 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Film