Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye
Yönetmen:
Michael Bay
Başrol:Mark Wahlberg, Isabela Moner, Anthony Hopkins
Film Türü:Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Uzay, 3D
Yapım:ABD 2017 (Transformers: The Last Knight)
Vizyon Tarihi:23 Haziran 2017
YazarOkur Puan:
6.8 / 10 | Oy: 221 | Yorum: 1
Film Siteleri:IMDB: 5.2 • BeyazPerde: 8.2
Hasılat:* (bütçe:$217.000.000)


Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Transformers 5: Son Şövalye filmi izle

Transformers 5: Son Şövalye Konusu

Transformers serisi son zamanlarda sinema dünyasında en fazla eleştirilen serilerden bir tanesi fakat bu herhangi bir değişikliğe neden olmuyor. Bunun en büyük nedeni ise filmin eleştirilen yönetmeni Michael Bay’in hem serinin yapımcılarından olması hem de diğer yapımcılar ile olan ortaklıkları.

Michael Bay’ın en fazla eleştirilen yanlarından bir tanesi mankenlere olan düşkünlüğü. Bir zamanlar Jack Nicholson da bu yönü ile eleştirilmiş, filmlerinde oynayan kadın oyuncular yatakta anlaşma yapmakla suçlanmıştı. Michael Bay de bu unvanı aldı ve çok fazla da eleştiriliyor. Fakat o bu eleştirileri göz ardı ediyor ve oyunculuğu çok kötü olan mankenler nedense filmlerinde yer almaya devam ediyor.

Transformers serisinde eleştirilmesinin nedeni ise hikayenin artık orijinal halinde çıkıp farklı yönlere kayması. Bilindiği gibi serinin tüm filmlerinde bir öncekine göre tutarsızlık var ve konular birbirleri ile hiçbir zaman tutmuyor. İnsanoğlunun Aya gitmesini farklı bir şekilde ele almış, sonra Mısır Piramitlerini de Transformers ile ilişkilendirmişti. Fakat en son dinozorları da işin içine dahil etmişti.

Michael Bay Transformers 5: Son Şövalye filmi ile bu huyunu yine devam ettiriyor ve bu kez de bir zamanların efsanesi olan şövalyeleri hikayeye dahil ediyor. Yine dünyanın yok oluşuna şahitlik ediyoruz ve bu kez de şövalye olarak karşımıza Transformers çıkıyor ve yine dünyayı kurtarıyor.

Michael Bay bu eleştirileri aldırış etmeye devam edecek gibi görünüyor. Şimdiden serinin 6. ve 7. filmleri için anlaşma yapıldı. 6. filmde serinin tek sevilen yanı olan Bumblebee konu edilecek. Serinin yedinci filminde ise bu kez hangi tarihi fanteziyi işin içine dahil edeceği büyük merakla bekleniyor.

Transformers 5: Son Şövalye Yönetmeni

Michael Bay

Transformers 5: Son Şövalye Oyuncuları

Mark Wahlberg, Isabela Moner, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Stanley Tucci, Josh Duhamel, Santiago Cabrera, Jerrod Carmichael, John Goodman, Frank Welker, Ken Watanabe, Peter Cullen, John DiMaggio, Jess Harnell

Transformers 5: Son Şövalye Senaristi

Transformers 5: Son Şövalye Yorumları

Transformers 5: Son Şövalye Yorum michael bay bu işi bıraksın rezil film

16-07-2017 23:20 !!

Yorum Yaz

:: Benzer Film ::
:: Anket ::
:: Vizyondaki Filmler ::
:: Film Kategorileri ::
:: En Son Yorumlar ::


reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Film